Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti nagyszüleiteket is át...

A ti nagyszüleiteket is át szokták verni ezek az árusok?

Figyelt kérdés

Egyszerűen kivagyok már. Nagymamám minden ilyen marhaságnak bedől. Elmegy ezekre a kirándulásokra és hazatér minden marhasággal. Pár éve kezdte az egészet. Volt hogy éjfélkor állítottak be ilyen férfiak hogy összeszereljék az újonnal vett ágyat 100ezerért, mert hogy az bio ágy, minden gondot elűz. Volt már 120 ezres edénykészlete mert az szuperedény és már szinte magától főz. Biomatrac ágyneműkészlet több 100 eerért mert az is hiperszuper.

Évről évre meg van vele bezsélve hogy ne dőljön be de már megint... Velünk lakik, gyűlytögeti a nyugdíja nagy részét és ilyen marhaságokra pikkpakk elszórja.

Nem tudom mit csináljak. Az ilyen cégeket is lecsukatnám a fenébe. Mindig a hiszékeny nyugdíjasokat pályázzák meg.


2011. nov. 29. 16:45
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

"Még jó, hogy magadra vetted, mert arra utalt a "kedves" első, hogy bezzeg a tieid marhák -.-'"


Szegény válaszoló, te pártolód a kérdezőt, és téged csesz le... :) Szerintem csak felhúzta magát az első válaszon.


Nekem anyukám szokott ilyenekre járni, de ritka, hogy vesz valamit. Bioptron lámpát vett, meg 1-2 krémet, de mást hála Istennek nem, belátja, hogy mekkora nagy átverés ez.

2011. nov. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Érdekes, amit írsz, utolsó előtti. meg is mutatom anyunak, biztos, ami biztos. :)
2011. nov. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, bocsi egyik válaszoló, tényleg kicsit felhúztam magam először :( de igazából főleg tényleg nagymamámon akiről mind ma tudtam meg ezt az egészet már megintbe

amúgy tök aranyos, nem hinném, hogy baj lenne vele, értelmes nagyi

csak hát vannak ilyen dolgai.


én nem tudnék ilyen helyen dolgozni, mint ahogy írta az egyik válaszoló

így átvágni embereket, mégha saját haszon miatt is

főleg hogy én nagyon szeretem az idős embereket

2011. nov. 29. 17:48
 24/33 anonim ***** válasza:
Voltak még turpisságok. Akció: dupla árat mondtak de persze csak ma féláron van.. Abból elég nagy balhé volt az egész cégnél, hogy nagyon sokan aláírtak egy üres szerződést, amin semmi nem volt, csak a személyes adatait leírták, amik kellenek. Utána az, hogy ki hogy töltötte ki, mindenkinek a lelkiismeretére volt bízva.. Nagyon sokszor másolatot sem kaptak a szerződésből. Nem azt mondom, hogy nincs rendes ügynök, ezeket persze nem volt kötelező betartani, csak erősen ajánlott:D
2011. nov. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem vágtam át. Azért is hagytam ott, mert kezdtem belelátni a dolgokba. Tudod, az elején minden szép és jó, aztán kiderül, hogy kb. semmi sem úgy van, ahogy az első agymosásokon elmondják, meg az egy-két hónapig mindenki segít, hogy legyen sikerélményed. Aztán már nem, és egyre több dologért kell fizetni (telefon, külső helyek bérleti díja, ilyesmik).
2011. nov. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

igen azt érettem, hogy nagyon nem jött be neked

csak sajnos azt látom, hogy bőven vannak ilyen emberek akik ezeket a cégeket működtetik, szóval elég sok lelkiismerettel nem rendelkező ember van. sajnos.

2011. nov. 29. 18:00
 27/33 anonim ***** válasza:
De miért lesz egy nyugdíjas átverhető? Az ember normális, mondjuk 60 éves koráig nem tudják átverni, aztán hirtelen megváltozik, és elhisz mindent?
2011. nov. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább el akarja hinni.
2011. nov. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert ők nem ebben nőttek fel, nincsenek hozzászokva. Ez olyan, mint a spam, először sokan elhiszik, hogy ha tovább küldik, pénzt kap egy rákos kislány, de a századik után már automatikusan megy a kukába. Csak itt nagyobb a tét, nem csak 2 kattintás. A másik, hogy nem is feltételezik a másikról, hogy átvernék őket, mert ők nem ennyire anyagias világban nőttek fel, nincsenek hozzászokva, hogy ha kapnak egy ajánlatot, rögtön azon kell gondolkodni, hogy mi benne az átverés.
2011. nov. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Sajnos az idő múlásával nem csak a testünk de az agyunk is kezd elfáradni, és már nem működik olyan jól, mint fénykorában.
2011. nov. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!