Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Önző vagyok, ha jelenleg egy...

Önző vagyok, ha jelenleg egy vágyam van és az az, hogy megplasztikázzam az orromat?

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 19:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ.

Ha nem veszed el a pénzt egy éhes szájtól se, vagy nem a pároddal másra félretett közös pénzt akarod csak magadra költeni, akkor nem vagy az.

2011. nov. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért lennél önző? Vagy más pénzéből akarod megplasztikáztatni?
2011. nov. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Természetesen saját pénzből, ha lesz majd rávaló... Már 3 éve nagy vágyam ez, nagyban változtatott az emberi kapcsolataimon is, ugyanis befelé forduló lettem az oroom kinzete miatt, nem szeretek emberek közt lenni, nincs pasim sem és így, ilyen külsővel nem is akarok. Önzőnek érzem magam, hogy csak ezzel foglalkozom, de ott van tudat alatt ha nem is gondolok mindig rá... Zárkózott lettem miatta pedig mindigis nyitott voltam emberek felé, sok barátom is volt :(
2011. nov. 29. 19:57
 4/20 anonim ***** válasza:
Sokat segítene ha megtudhatnánk ki nevezett önzőnek ezért és az ő elmondása szerint milyen okból.
2011. nov. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
Igen az vagy mert lopod az időnket!!! Amúgy nem vagy önző kicsit sem.
2011. nov. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem az orrod miatt van, ha eddig nyitott voltál.. Ha megműtteted az orrodat egy ideig elégedett leszel aztán majd jön a többi, ami miatt befelé fordulsz majd..
2011. nov. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nincs más, ami zavarna, csak az orrom. Volt, aki meg is jegyezte, hogy szép lány lennék, ha megműtettném a orromat.
2011. nov. 29. 20:04
 8/20 A kérdező kommentje:
Úgy mondta, hogy én is hallhattam simán, egy pasinak beszélt ki. De látom én is, hogy csúnya.
2011. nov. 29. 20:05
 9/20 A kérdező kommentje:
Mármint egy lány beszélt ki.
2011. nov. 29. 20:05
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

"szép lány lennék, ha megműtettném a orromat." Jesszus, milyen emberek vannak..


Nekem tetszenek a karakteres orrok. Nem egy női szépség van, akinek az orra vagy görbe, vagy mittudomén milyen, de egyáltalán nem ront a szépségén!


Persze te tudod, ha úgy érzed ez az egy dolog hiányzik a boldogságodhoz. De abban egyetértek az egyik válaszolóval, ha eddig jól meg voltál, lehet, hogy legközelebb mást találsz, ami zavarni kezd.

2011. nov. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!