Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik jelenleg nem dolgoznak....

Akik jelenleg nem dolgoznak. Mivel toltitek el a napot?

Figyelt kérdés

Bocsánat az ékezetekért.

Nekem néha olyan unalmasan telik a nap..


2011. szept. 17. 15:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyes-en vagyok a majdnem 3 éves gyerkőcömmel, úgyhogy egész nap "gyerekezek". :) Most alszik.
2011. szept. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

ÓÓÓ én nem unatkozom.

Reggel takarítok,főzök,Majd amikor a párom,és a fiam elmentek akkor én is megyek úszni,meg edzeni egy kicsit.HA jó idő van,és nem esik az eső akkor megyek a központba és sétálgatok,nézelődök,esetleg vásárolgatok valamit.Majd hazamegyek,olvasok,tévét nézek,tanulgatom az angol nyelvet.Hamar itt a délután és a fiúk jönnek haza,akkor már újra együtt vagyunk..

(azért nem dolgozom,mert alap angol tudásom van,és nem kellek így senkinek)

2011. szept. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
Edzek, iskolába járok, stb.
2011. szept. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak napok, amik elég unalmasak. Jelenleg levelező fősulin vagyok, így szeptembertől elveszi az időm, de nyár hosszú volt. Reggel kitakarítok utána megfőzök, és a délutánokat már nehezen töltöttem. Tv-t nem nézek, nem köt le, ha sokáig olvasok, elálmosodok, megfájdul a szemem. Párom minden este 7-8 körül ér haza, így van, hogy elmentem anyuékhoz, esetleg ő anyjához, sportoltam kicsit. Van, amikor reggeltől estig találok tennivalót itthon, de mivel ketten élünk, nincs gyerkőc, így nem kell mindennap átnyalni az egész lakást. Tanulgass nyelveket, vagy valami hobbit találj magadnak.
2011. szept. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Itt LOLkodok a GYIK-on. Egész nap. Teljesen függő lettem JAjjnekem:SSSS
2011. szept. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Állást keresek az interneten, csak többnyire nem találok. Házimunkát végzem és olvasok. De ez nekem már unalmas, mert szeretnék emberek közé járni meg szórakozni, de nincs miből szórakozni járni. :(
2011. szept. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

nekem a nővérem nem dolgozik jelenleg, és egész nap csak lézeng, fel-alá járkál, amikor épp nem a gépen csücsül...

Szörnyű ez a számítógép (Pedig fiatal vagyok!!!) De észre sem veszi és múlnak a napok, de jól el van ezzel, ahelyett, hogy munkát keresgélne...

2011. szept. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én otthon dolgozom, de általában pár óra alatt elvégzek minden szükséges munkát, eléggé le is fáradok benne, de aztán meg marad egy csomó szabadidőm. Netezek, fórumozok, néha játszom, csajokat nézek közösségi oldalakon, játszom, olvasok, fekszem...
2011. szept. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Melót keresek ezerrel, de sajna baromi nehéz. Főleg ha válaszra se méltatnak. Na ilyenkor kicsit elegem lesz, és csak céltalanul böngészek a neten, játszom, msn-ezek. Ha nagyon elegem van akkor elmegyek sétálni, találkozok barátnőkkel, aztán minden kezdődik előről. Remélem már nem sokáig, mert nagyon uncsi...


22/L

2011. szept. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hát sajnos nekem eléggé unalmasak a napok. Mi is ketten élünk a párommal,estig dolgozik..

Barátnőkkel nagyon ritkán találkozok,mert nem egy városban lakunk,sógornőmhöz is hetente járok, és a legrosszabb,hogy ebben a kis városban nincs semmi.

Gondoltam eljárok fitness terembe-persze hogy itt nincs,csak fiúknak konditerem

uszoda sincs,a városban nincs semmi,pár ruhás bolt van,hát 5 perc alatt bejárom általában.

Szóval így eléggé uncsi.

Meló-ez nincs, sehova nem vesznek fel,ismerettség által próbálkozom most,mert másképp nem megy..

Köszönöm,hogy írtatok!

2011. szept. 17. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!