Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Butaság féltékenynek lennem?

Butaság féltékenynek lennem?

Figyelt kérdés
Van egy csaj,aki régen hajtott a férjemre,még most is oda van érte.amikor én nem vagyok ott,mindig utalgat a páromnak,meg kacérkodik vele, az meg hagyja,kicsit adja is alá a lovat,így a vége mindig az lesz, hogy a csaj pincsiskedik neki,közben a férjem leginkább arról beszél, hogy fogják hívni a kisfiunkat stb. férjem szerint jót kéne ezen röhögnöm,mert régen sem kellett neki a csaj,csak az egójának jó,hogy koslatnak utána.engem ez akkor is zavar,mert olyan,mintha velem csak muszájból lenne,közben másra ácsingózik,szerintem a csaj is ezt hiszi.nyáron volt az esküvőnk,első babát várjuk,férjem mindig azt mondja,nem hülye hogy ezeket feladja.
2011. nov. 30. 15:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Butaság, előbb-utóbb megmérgezi a kapcsolatokat a féltékenység, nagyon idegesítő tud lenni a másik fél számára, sokan ezért menekülnek el. Bízz benne.
2011. nov. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%

*engem ez akkor is zavar,mert olyan,mintha velem csak muszájból lenne,közben másra ácsingózik,


Hát jó hülye vagy, ha ezt hiszed. Ez önbizalomhiányból fakad, az meg a TE problémád, nem a párodé és nem a csajé.


*szerintem a csaj is ezt hiszi.


Az, hogy mit hisz, az ő baja.

Én a helyedben bíznék magamban meg a férjem. Ha ez utóbbira nem vagy képes, annak nem a csaj az oka, de akkor meg nem értem, miért mentél hozzá? Mert bizalom nélkül a kapcsolat egy fikarcnyit sem ér...

2011. nov. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
10%
Azok féltékenyek, akik tudják, hogy nem adnak meg mindent apárjuknak egy kapcsolatban.
2011. nov. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
12%
ui: attól, hogy "hiszünk" valamit, még nem biztos, hogy az a valóság.
2011. nov. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Fontos hogy bízz benne, de a párod miért nem küldi el a jó fenébe (már bocsánat) ha látja rajtad hogy ez rosszul esik? Szerintem ez lenne a normális a párodtól, vagy lehet csak én élek álom világba, de ha már egyszer az én férjem/barátom akkor egy bizonyos fokon ellehet várni tőle, hogy ha észre veszi hogy nyomulnak rá, akkor tapintatosan mondja azt hogy 'Bocsi de foglalt vagyok' Azzal semmi bajom ha van pl: Olyan baráti társaságába lány,akivel el van, mint barát, de ha látom már hogy nyomul akkor az sem esne jól hogy akkor most Ő vagy Én? 14L
2011. nov. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%

*Azok féltékenyek, akik tudják, hogy nem adnak meg mindent apárjuknak egy kapcsolatban.


Ez nem igaz, azok féltékenyek, aki nem hiszik el magukról, hogy szerethetőek és hogy érnek annyit, mint a konkurencia.

2011. nov. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

*'Bocsi de foglalt vagyok'


Ez aranyos volt...

De szerintem egy házas ember, aki arról beszél, hogy fogják hívni a hamarosan születendő fiát, egyértelmű, hogy foglalt. Akkor is, ha nem mondja ki 5 percenként...

2011. nov. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%

az egész annak a függvénye, hogy mi volt előbb, az esküvőtök, vagy a pozitív terhességi teszt.


ha adsz választ kifejtem.

2011. nov. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%

Én a helyedben örülnék, hogy ilyen jó pasi a férjem, hogy más csaj(ok) ácsingóznak utána. Kit érdekel az a csaj, legyen egy kis önbizalmad.

És ne aggódj! Téged szeret, hisz téged vett feleségül és nektek lesz közös babátok.

Úgyhogy, igen. Butaság feltékenynek lenned.

2011. nov. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
a babát már rég óta terveztük,csak nem jött össze, akkor házasodtunk össze,amikor megtudtuk, akkor 5éve voltunk együtt,együtt terveztünk már az elejétől(közös kassza stb)
2011. nov. 30. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!