Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom mindig rossz emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mindig rossz emberekre féltékeny. Mit tehetnék, hogy felnyissam a szemét?

Figyelt kérdés
Ha valakivel csak haveri (még csak nem is baráti) alapon beszélek, rögtön veszekszik és duzzog és azt mondja, ne beszéljek vele. Amikor pedig valaki szemlátomást rám hajt, röhög rajta egyet és elfelejti. Ha az orra előtt fűznek nem szól semmit, de az osztálytársaimra féltékeny! (Tudta, hogy találkozgattam egy fiúval, aki ráadásul meg is próbált felszedni, és megkérdezte milyen volt vele. Érdeklődésből, nem féltékenységből. Nem mondta, hogy ne tegyem vagy nem örül neki. Mintha a legjobb barátnőm lett volna) Nem normális dolog ez, tudom, de már nagyjából próbáltam ezt neki is elmagyarázni, de nem tűnt fel neki :S
2009. dec. 16. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:

MOndd meg neki, h igenis vannak- és lesznek fiú barátaid, akár tetszik neki, akár nem. És ne nehezítse a dolgotokat. Ha nem érti meg, akkor túlságosan féltékeny.

De nem vagy esetleg túl nyitott a többi fiúnak, és azért viselkedik így? Mert ha a csajom mindent kipletykálna, ami kettőnk között zajlik, én sem lennék sokkal nyugodtabb....

2009. dec. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én párom is féltékeny de megtanulta kezelni.Neki rosszabb dolga van mivel rengeteg a férfi kollegám, szinte csak férfiakkal dolgozom.
2009. dec. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt nemrég, és szerintem nem születtek rossz válaszok...
2009. dec. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!