Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » . Ismertek olyan embert, aki...

. Ismertek olyan embert, aki szemét, kihasználja az embereket, megcsal mindenkit, és mégsem éri őt semmi rossz? ) párkapcsolatban, életben, egészségben)

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, igen! Az ilyet le kéne locsolni benzinnel és meggyújtani, mert mást nem érdemel.

Még a levegő is kár érte amit beszív!!!

2010. júl. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En ismerek. Nem mondom, hogy annyira rossz, de nem is ismerem annyira, es megis ennyi rossz infot tudok rola. akkor meg ki tudja mi van, amit en nem tudok...tudni kell, hogy a csaj ku**kent dolgozott, szo szerint, es megis volt egy normalis baratja, aki szerette. Sot o vitte munkaba a csajt. Sokszor meg maganhazakhoz is, ahol kint a kocsiban megvarta, hogy a csaj vegezzen a munkajaval, aztan mentek haza. Ok, kesobb szakitottak, es a csaj masik munkat is akart keresni. Felvettek egy boltba eladonak, bejott a tulajnak, adott neki kolcson penzt, fizetett neki egy csomo mindent, mert arra szamitott, hogy a csaj lefekszik vele, mikor nem akart vele lefekudni, mert csak jatszott vele, hitegette, h majd kesobb, meg varjanak, akkor kirugta. A csaj ment, keresett masik pasit, ez is fizetett neki egy csomo mindent, pedig nem volt gazdag, de a honapok alatt megsporolt penzet azert rakoltotte a csajra. Most meg mindig egyutt vannak, de a csaj most is csak azert van vele, mert a srac altal van munkaja. es nem ku**kent kell legalabb dolgoznia....hat nekem nem vmi szimpatikus viselkedes. Nem birom az olyanokat, akik csak erdekbol vannak valakivel, aki meg raadaul szereti is oket igazabol.
2010. júl. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen,én is ismerek,nem is egyet.

Akit ki fogok most emelni a nagy sokaságból,az a legundorítóbb,legerkölcstelenebb,legszemetebb ember a világon,és szerintem senki sem tudná nem gyűlölni őt.

Édesanyám élettársáról van szó.Amikor összejöttek,a férfi még józan volt,és megbízhatónak mutatta magát,édesanyám összeköltözött vele,felvettek a férfivel kölcsönt is,amit édesanyámmal ketten fizetnek.Aztán később ez a férfi elkezdte ugyanazt,ami miatt az előző házassága is felbomlott(persze,erről semmit sem mondott)

Nyerőgépeken kezdett el játszani (illetve még mindig játszik),és nem tudja,hol a határ.Mikor már minden pénzt eljátszott,jöttek a kölcsönök,majd a lopás is.Én saját jogon kapom az árvasági ellátást,és egyszer ez a férfi vette fel helyettem a pénzem,és a nővérem családi pótlékját is (hozzá kell tenni,hogy akkor a tesóm egyedül nevelt két gyereket,és nem valami jómódú,ezért ott sírt anyunak,hogy nem tud még enni sem adni a kicsiknek,mert a családi pótlékra várt),és az egészet eljátszotta a játékgépen.És nem hatotta meg a nővérem keserűsége sem,meg hogy helyette anyunak kell kérni mástól kölcsön,hogy oda tudja adni a tesómnak járó pénzt.

És mikor számtalanszor kirobbant a veszekedés emiatt a szemétláda miatt,mindig minket okolt,hogy mi vagyunk a rosszak,mindenkit elmondott mindennek,és persze a hibáit nem látta be.Most már ott tartok,hogy egy háztartásban élek vele,de két éve egy szót sem szólok hozzá,mert undorodom még a jelenlététől is.Bocs a kifejezésért,de egy rühes patkány,és természetesen anyut is kihasználja.

Szeretném ezt a férfit örökre kitörölni a Föld történetéből.

2010. okt. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hu nagyon sajnálom:(

de biztos az lesz a következő,hogy ez az alak megkapjaa büntetését...

2010. okt. 24. 19:45
 5/5 anonim válasza:
Párom egyik legjobb barátja...Nekem egy rossz szavam nincs rá abból a szempontból, hogy nagyon jó barát. De mint férfi...Együtt van az élettársával 10 éve, most akarja elvenni a csajt. De az elmúlt 10 évben fűvel fával csalta. De a csaj is buta amúgy mert az elmúlt pár évben rájött,és így is vele van. Néha elég megalázóan beszél vele. Amúgy nagyon gazdagok. De a srác folyamat még tőle egy méterre is csapja másnak a szelet. Volt olyan, hogy a nője mellett ült és hívott fel egy másik csajt aki tetszett neki.De mindene megvan. Sikeres a munkájában,jó családja van. Tényleg minden.
2015. aug. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!