Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ha az élettárs...

Mit csinálnátok ha az élettárs aki 2 éve költözött hozzánk, veri a kutyánkat aki egy tacskó ás és néha beszökik a lakásba ha rossz idő van dörög az ég, vagy tűzijáték hallatán? Ráadásul úgy hogy vérbe verte a szemét mindezt a gyermekem szeme láttára?

Figyelt kérdés
2009. szept. 7. 08:47
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne haragudj, én nem birnám, hogy igy viselkedik az állatokkal! Föleg a gyerek elött, késöbb 1-2 év mulva a gyereket is verni fogja, az ilyenektöl kitelik, nekem is élettársam van 9 éve vagyunk együtt, közös gyerek nincs, de ö egy ujjal is hozzányulna a cicáimhoz, vagy a kutyához, mehetne, amerre akar.
2009. szept. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
Pl. "Azonnal kezdjél pakolni, mert megtalálom a módját, hogy a te szemed is bevérezzen!"
2009. szept. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
neked se való se kutya, sem gyerek, ha ezen tanakodsz! ki kell rakni a szűrét, mielőtt téged vagy a gyereket fogja bántani, mert esetleg nem tetszik a viselkedésetek...gondolkodj már!
2009. szept. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
Milyen lelke lehet annak az embernek, aki megver egy félő állatot?!
2009. szept. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
92%
ha a vőlegényem hozzáérne akár 1 ujjal is a kutyámhoz, bizti az lenne az utolsó cselekedete a közös életünkben!múltkor amiatt is veszekedtünk, hogy nagyon erélyesen szólt rá a kutyámra, szegény tök megijedt...félreértés ne essék, imádom a vőlegényemet! de a kutya egy védtelen állat, és aki képes bántani egy érző, gyengébb lényt, később képes lesz nőt, gyereket is bántani. eszem megáll, hogy te még kérdéseket teszel fel, és nem raktad már ki a szűrét! mellesleg ha jól értem, a ház sem az övé, sem a gyerek...nem mellesleg azt se feledjük, hogy ez állatkínzás, ami bűncselekmény!
2009. szept. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Te is tudod,hogy mit kellene tenned. Már az is megbocsáthatatlan,hogy valaki úgy megver egy kutyát,hogy bevérzik a szeme,de az meg még inkább,hogy azért veri meg,mert szegény fél a dörgéstől. Az én férjem soha nem verné meg a kutyáinkat,ha nevelni kell őket,akkor se kell megverni elég erélyesen rászólni,de ha dörög,akkor olyan dolgokat is megengedünk nekik,amiket amúgy nem. Gondolj csak bele,hogy milyen ember az olyan,aki olyan élőlényt bánt,aki gyengébb nála,kiszolgáltatott neki és nem engedetlenségből rossz,hanem ezért mert retteg. Nem adok sok időt és a gyereket is verni fogja,ha nem dobod ki gyorsan.
2009. szept. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
85%
Nekem a kutyáim, macskáim szentek, én imádom őket. Egyszer a párom a nyakánál fogva eldobta a macskát mert az megkarmolta. Én megmondtam neki hogy az én állataimmal így nem viselkedhet. Nálatok bonyolultabb a helyzet. Igaza van az elöttem szólóknak, késöbb már a gyereket fogja megverni. Ultimátum.... Ha nem bírsz normálisan viselkedni, pakolj. És nem csak a kutya miatt, hanem mert félsz hogy késöbb téged, vagy a gyereket is bántani fogja.
2009. szept. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%

igaza van minden válaszolónak!

1. Nem hiszem, hogy jó, ha a gyerek ezt tanulja el tőle

2. ha képes egy védtelen állatot bántani, akkor később mi lesz? Ő egy erőszakos ember, aki a kutyán vezeti le a dühét, de lehet, hogy később a gyerek és Te jöttök majd a verésben.

Ezt nem szabad hagyni! Az én páromnak sem volt először szimpi a kutyám, de nem bántotta még egy szóval sem, nem hogy megüsse. Aztán eltelt egy kis idő és most már imádja, együtt esznek stb. Amúgy meg nem bántani akarlak, de ha te eddig ezellen nem tettél semmit, akkor Neked sem való kutya. Aki igazán szereti az állatokat, az nem tudja nézni, de még hallgatni sem, ahogy bántják őket.

2009. szept. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
az a baj, ha Te szereted a pasit, akkor úgyis Őt fogod választani a kutya helyett. Ha úgy döntesz ezzel a szemét alakkal maradsz (már bocs), akkor inkább ajándékozzátok el vkinek a kutyát, aki mellett jobb helye van, mint nálatok! Legalább neked legyen annyi eszed, hogy nem kívánod ezt szerencsétlen állatnak!
2009. szept. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
15%
Nehogy már egy dög kutya fontosabb legyen az embernél!!Hova jut így a világ,hogy a kutya miatt menjen az élettársad.Meg kell beszélni vele a dolgot,de nem egyből elküldeni...
2009. szept. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!