Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolja úgy anyukám,...

Miért gondolja úgy anyukám, hogy nem jó ha Twilight-ot nézek? Szerintetek igaza van?

Figyelt kérdés
Megnéztem a Twilight első részét,meg majd esetleg el szeretném olvasni az első könyvet ,de anyum azt mondta hogy nem biztos hogy jó hogy ilyet nézek.Mikor megkérdeztem hogy miért akkor azt mondta ,hogy ezek ott eszik egymás vérét meghogy vérengzős a film,meg még mondott valami olyasmit hogy káros hatása lesz később,vagy valami ilyesmi(ezt nem teljesen értem de mindegy).Egyébként elmondtam neki hogy kb. 5 perc van benne amiben folyik a vér meg ilyenek.Ti mit gondoltok?Igaza van?
2011. nov. 30. 20:58
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
ja amúgy 12L
2011. nov. 30. 21:00
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem tudja, hogy milyen csöpögős lányregény az egész, ezért tilt tőle. Mondd meg neki, hogy ez olyan, mint az ő idejében volt a Romána meg a Júlia újság, csak most ez a divat, ha nem hiszi, olvassa el. :)
2011. nov. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
nincs benne semmi vérengzés :)
2011. nov. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
65%
Nem vérengzős, csak ultra gagyi.
2011. nov. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%
Vérengzés nincs benne, de tény, hogy a minősége elég gyenge. A saját lányomat nem tiltanám annyira durván tőle, de inkább megpróbálnék olyan könyveket adni neki, amik megfelelnek a korának és nem arról szólnak, hogy ha elhagy a pasid, akkor vége az életednek.
2011. nov. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
57%
örülj inkább, hogy nem kell megnézned... az a film egy kanna fos
2011. nov. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
63%
Add oda neki, hogy olvassa el. Ő csak azt tudja, hogy vámpírok és azt hiszi olyan vérzuhanyos mint a Penge vagy ilyesmi. Szerintem még tetszene is neki.
2011. nov. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
60%

Szólj neki, hogy ebben nem esznek vért. Nem azért Alkonyat a címe, mert egy disznótor történetét dolgozza fel. Ebben max. ihatnák a vért, de olyan rész nincs benne. Tömény nyálfolyam az egész. (bár nem bírtam végignézni, szóval inkább cask az első 50 percről nyilatkozhatok)


Találóbb lenne, ha Alkonyat helyett inkább Iszonyat lenne a címe.

2011. dec. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
59%

Hacsak nem az ízlésedet félti, nincs igaza.

Tényleg egy kis lájots nyáladzás az egész.

A teletabbikban is több a "horrorisztikus" momentum, mint a tvájlájtban.

Én egyszer láttam, az bőven elég volt ahhoz, hogy ne akarjam sem a többi részt megnézni, sem pedig a könyvet elolvasni.

Oké, ez most OFF, de basszus, komolyan nem értem, hogy egy ilyen alacsony színvonalú dolog hogy tett szert ekkora népszerűségre.

Életem 3 legrosszabb filmjében benne van, az biztos.

L/24

2011. dec. 1. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
36%

Úgy, hogy sokan olvasták a könyvet, amik sokkal jobbak, mint a film. Lehet, hogy nem csodálatos, káprázatos, irodalmi nobelt hozó alkotások, de a célközönségnek szórakoztatóak nagyon is. Lehet mondani, hogy igen is szar, de hát millióan rajonganak érte, annyira szar nem lehet, egyszerűen ízlések és pofonok, nincs olyan, ami mindenkinek tetszene. így hát ezek a rajongók már persze, hogy a filmet is megnézik. Aztán a lustábbja meg mivel olyan nagy a rajongás, elmegy és megnézi a filmet olvasás nélkül. És hát fú de misztikus meg izgalmas, meg a csaj tényleg olyan átlagos, akár ő is lehetne, és milyen szép szerelem lesz blablabla és a vámpírok is milyen gyönyörűek, erősek, szuperképességük van, de közben jók és normálisak és emberiek blablabla a főszereplővel is egyszerű azonosulni, egy átlagos lány, átlagos élettel. Szóval tök szerethető kis dolog.


Én először olyan voltam mint valami dacos hülye gyerek. Nem is olvastam, nem is láttam, de direkt utáltam, mert annyi kis pcsa szereti, meg tiszta infantilis ez a nagy rajongás stb. Aztán úgy voltam vele, hogy ha már mindeki erről beszél, azért mégsem utálhatom úgy, hogy azt sem tudom mi az, az még cikibb, mintha rajonganék érte, ha szar, és egy turkálóban 200 forintért megvettem angolul az első részt és mit mondjak egy nap alatt kiolvastam és tetszett. Aztán külön elolvasgattam a kedvenc részeimet stb. Utána megnéztem a filmet, amit szarnak tartottam. Mert tök máshogy volt az egész a könyvben, meg sok mindent tök nyomin játszottak el, a szinkron egy katasztrófa, viszont a zenék jók voltak, meg néhány rész hangulata is tetszett azért, meg "élőben" jó volt látni ki milyen. A többi részt rongyosra olvastam, megnéztem a filmeket is, bár nem voltam elragadtatva egytől sem, sőt. A könyvhöz képest nagy nulla az egész, néha mintha egész más lenne, rengeteg dolog át sem jön stb. Nem is tudom, miért néztem meg, talán csak a szereplők miatt.


Szóval azért, mert neked/nektek nem tetszik, az nem azt jelenti, hogy egy rakás szar az egész.

2011. dec. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!