Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Testvérek közt mégis "egyke"? : S

Testvérek közt mégis "egyke"? : S

Figyelt kérdés
Vannak testvéreim, mégis telejsen egyedül vagyok, sosem beszélünk, még a szomszéd nénivel is több a kapcsolatom, akinek néha köszönök ha látom, és ennyi. Én meg nagyon egyedül vagyok, és még a testvéreimhez sem "menekülhetek". Normális ez? Máshol is enynire távol vannak egymástól a testvérek?
2011. nov. 30. 21:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hát nekem csak egy mostohatesóm van, akivel nagyon szoros a kapcsolatom, ő a legjobb barátom. az hozott közel bennünket, hogy mindkettőnk mostohája gonosz
2011. nov. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Anya tesója a szomszéd utcában lakik körülbelül 100 méterre tőlünk. 10 éve egy szót nem beszéltek egymással...
2011. nov. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
de hát mi együtt élünk.. Legalábbis csak mostanában kezdegetünk "kirepülni" de sosem voltunk jóban. sem pedig rosszban. Egymás mellett "élünk" közömbösen.
2011. nov. 30. 21:23
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem normális. De ez van, ezt kell elfogadnod, a támaszt keresd a barátaidnál, párodnál.

Tudod a rokonaidat nem választhatod meg, de a barátaidat igen.

2011. nov. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Csak az a baj pont.. hogy se párom, se barátaim... Egyedül vagyok, mint a kisujjam, és ez már nagyon fájdalmas :(
2011. nov. 30. 21:37
 6/15 anonim ***** válasza:
Óóó. Szegénykém. Sajnállak. Valószínűleg túl idős lennék neked barátnak, de ha ki akarod önteni valakinek a szívedet, vagy elmondani azt, amit senki nem hallgat meg...
2011. nov. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
túl idős?
2011. nov. 30. 22:39
 8/15 A kérdező kommentje:
amúgy tök midnegy.. Idős, fiatal, nő, férfi, öntögethetem, úgysincs benne semmi. Üres vagyok.
2011. nov. 30. 22:40
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha üres vagy, minek akarsz beszélgetni? @.@ Hiszen nem is tudsz miről.
2011. nov. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
mondjuk én beszélgetést nem is említettem de lényegtelen.....
2011. nov. 30. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!