Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Tegyem ki a...

Mit csináljak? Tegyem ki a lakásból?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy prolémám,amire már tudom a megoldást, de szeretnék tőletek megerősítést kapni,hogy helyesen cselekszem, és jogos minden felháborodásom.

22 éves lány vagyok,a barátom velem egyidős. Nyár óta tart a kapcsolatunk,igaz már régebbről ismerjük egymást. Én saját lakásban élek egyedül, ő a szüleivel élt vidéken, de egy nagyobb vita után hozzám költözött. Én egyetem mellett dolgozom, ő abbahagyta a sulit, és elkezdett munkát keresni. Se kutyája, se macskája,én (idióta) vállaltam, hogy átvészeljük ezt az anyagilag nehéz időszakot az én fizetésemből(minimálbér),amíg ő is talál munkát.Ez volt szeptemberben...Most,november közepén talált végre munkát, addig én tartottam el, volt, hogy annyira nem volt pénzünk, hogy 1-2 napig nem ettem semmit... A lényeg, hogy fél hónapot dolgozik a novemberből, és ezt a kevés pénzt decemberben kapja meg. Tehát január közepéig megint nekem kéne őt eltartanom...

Én megmondtam neki, hogy nem érdekel hogy oldja meg, de a decemberi fizetésemből egy forintot sem fogok rá költeni,mert elegem van abból,hogy visszaél a helyzettel. Ő folyamatosan azt mondta, hogy keres munkát, küldözgeti az önéletrajzát,de szerintem ez kevés volt. Ha nekem valaki ekkora szivességet tett volna, mint amit én neki, én tuti addig járkálok a városban, amíg nem szerzek akármilyen munkát. De neki kényelmesebb volt otthon ülni a melegben,és várni a csodára. Hétfőn jön a fizetésem,itt a karácsony, számlák,elegem van belőle. Nincs hova mennie, szüleihez nem mehet, pénze nincs,haverok max 1-1 éjszakára.De nem érdekel,oldja meg... Amúgy a kapcsolatunk jó lenne, de ez a helyzet teljesen kinyírta. Húzzon el a francba, szedje össze magát,Oldja meg az életét, van nekem nélküle is elég bajom. Aztán majd meglátjuk, hogy a kapcsolatunkkal mi lesz. Ugye igazam van? Én nem bírok ki még egy ilyen hónapot! Mi a véleményetek az egészről? Előre is köszi a válaszokat!

22/L


2011. dec. 1. 15:52
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
95%

Ez most komoly?

Szerintem Te nem szereted Őt. Ha jól értem, összesen 2 hónapig keresett munkát, és talált.

A fizetéseket pedig havonta adják.

Most akarod kidobni, amikor végre egyenesbe jönnétek?

Ha szeptemberbe, és októberbe nem tetted, akkor most mivel fogod indokolni?

Hogy basszus neked csak havonta adnak fizetést? Vagy hogy is van ez?

Ha nem szereted küld el, ha szereted, és jó a kapcsolat akkor meg ne hisztizz.

Senkinek sem könnyű.

2011. dec. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem már nem csak az anyagiak miatt van baj a kapcsolatotkkal, nem?

Nem tudna hazaköltözni?

2011. dec. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
92%

Én amúgy két éve nem kapok rendes munkát, kisebb melókból és "maszekolásból" van pénzem...éás hidd el mindent megteszek, személyesen megyek be boltokba, már erotikus munkán is gondolkoztam, komolyan...Szerintem várj még, ha szereted...legalább az ünnepek végéig.


24/F

2011. dec. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 Problem? ***** válasza:
81%
Igazad van ,de te ezt az elejétől kezdve tudtad eléggé undorító ezt csinálni egy emberrel hogy kivágod hidd el nem mehet mindenkinek flottul az élet sajnos vannak ilyen időszakok is.Ha meg nem szereted és azért szakítotok az is más.
2011. dec. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
16%
Helyesen cselekszel, de most olyanok fognak majd írni akik szerint sajnálni kellene a pasidat, mert hogy ennyi idő alatt képtelenség munkát találni. Szerintem igazad van, felnőtt ember oldja meg,ne máson élősködjön.
2011. dec. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
88%
Rövidtávon rossz lesz neki ha szakítasz Vele, mert nem lesz hova menni, de hosszútávon? Remek. Minél hamarabb szabadítsd meg magadtól, Te nem vagy normális.
2011. dec. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
91%
én még a válság előtt kerestem munkát, diplomával, egy éven keresztül.jó nekem az elején még voltak elvárásaim, amiket aztán leépítettem.szóval azért az h két hónap alatt talált munkát sztem nem olyan vészes.de azt megértem h nem akarod eltartani őt...de legalább addig várj amíg megkapja az első fizuját és el tud menni albérletbe..ha szereted ennyit megtehetsz érte.
2011. dec. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
22%
Most azok írnak negatívumokat, akik szintén nem tudnak megállni a saját lábukon. Felnőtt férfi, kezdjen már valamit az életével...Én sem tartanám el. Amíg nincs normális oldja meg fusi munkákból.
2011. dec. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
86%

Hatalmas egy szerelem lehet ez.

Kíváncsi vagyok mit szólnál ahhoz, ha most úgy döntenél, hogy nem rakod ki, két hónap múlva elveszítenéd az állásodat, elkezdenél keresni (manapság két hónap szintidővel állást találni nem is rossz!), és a srác néhány hét múlva rákezdene hogy nem akar eltartani téged.

2011. dec. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Én már a kezdetektől fogva mondogattamn neki,hogy ez csak egy átmeneti megoldás. És mindent természetesnek vesz. Egyszer nem hallottam tőle, hogy köszönöm amit értem tettél, vagy valami. A hozzáállásával van a bajom.Friss kapcsolat, nem a férjem, hogy jóban-rosszban együtt kell lennünk. Nagyon felelőtlen, és ami zavar, hogy nem látom rajta az igyekezetet...
2011. dec. 1. 16:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!