Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt veled pozitív vagy...

Történt veled pozitív vagy negatív irányú csalódás összeköltözés után?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanra, hogy pl.féltél hogy fogja kivenni a részét a ház körüli munkákból, és kiderült hogy egész szorgos a párod ha összeszedi magát, csak mondjuk otthon nem volt rákényszerülve...Vagy bármilyen megtörtént élményt, sztorit várok:)
2011. dec. 1. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kiderült, hogy egy illúzióba vagyok szerelmes.
2011. dec. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

mi 3 ev tavkapcsolat utan dontottuk el,h akkor ide koltozom hozza!!! azota kiderult,h sokkal gondoskodobb es aranyosabb,mint gondoltam!

eleinte feltem,h nem fogom jol viselni az itteni szokasokat,de jobban belerazodtam,mint gondoltam :D

nagyon sokat segit nekem a nyelvet elsajatitani!

nekunk pozitivan sult el a dolog! de abban is biztos vagyok,ha o nem lenne ennyire kedves,akkor en mar itt se lennek! :)

2011. dec. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én azt kaptam amit vártam :) ugyanolyan szuper minden mint előtte
2011. dec. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Első férjemmel csak pozitív csalódás volt ilyen téren.


Másodiknál csak negatív. Valószínűleg, mert feltételeztem a másodikról is az első lelkesedését....

2011. dec. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kiderült, hogy az anyósom nagyobb sárkány, mint hittem... :S A párommal nincs semmi gond, de miután elköltözött otthonról, a kedves mama ránk telepedett, és folyamatosan zaklat, hogy milyen gebe a fiacskája, biztos nem főzök rendesen. (Párom fogyott négy-öt kilót, mert zavarta a pocakja, ez az ürügy.) De ezen kívül is elég elképesztő dolgokat tud művelni. Múltkor pl. vett nekünk egy babacipőt... Úgy, hogy gyereket még kb. 2 évig nem tervezünk.
2011. dec. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A volt párommal belebuktunk! Martuk egymást, ezért 1 év után szétköltöztünk és úgy voltunk még 4 évig! Azóta végleg szakítottunk!
2011. dec. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első komolyabb párommal működött a dolog majdnem 6 évig,a másikkal nem túl sokáig.Egy rohadt nagy csalódás volt.
2011. dec. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!