Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl lehet élni egy újszülött...

Túl lehet élni egy újszülött és egy másfél éves kicsivel egyedül?

Figyelt kérdés

Gonosz és számító dolognak tűnhet, de egyre nehezebben viselem az apukájuk dolgait, de attól is tartok, hogy amíg nagyon picik, ki kellene bírni valahogy, mert már csak a napi teendők miatt is végem lesz egyedül. Az már a második baba vállalása után röviddel kiderült, hogy változás csak ideig-óráig van, tehát ez a kapcsolat működni már biztosan nem fog. Sokszor már ő (az apjuk) is úgy van vele, hogy csak a kicsik miatt van még itt. A bébiknek természetesen a legjobbat szeretném, ők arról nem tehetnek, hogy a szüleik tévedtek.

Van ilyen helyzetben jó megoldás ?


2011. dec. 1. 23:06
1 2 3
 1/24 dikkmánöcsém válasza:
89%

Apucit offolni, és új pár után nézni..

Ha látogatni fogja a gyerekeket, nem lesz semmilyen hátránya a kicsiknek.

Én teljesen apa nélkül nőttem fel, és semmi bajom nincs, azon kívül hogy 1 kanál vízben is megfojtanám :)

2011. dec. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
32%
Minek csináltok gyereket, ha ki nem állhatjátok egymást????????????
2011. dec. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Azért, hogy ilyen értelmeseket kérdezhess vissza :).
2011. dec. 1. 23:13
 4/24 anonim ***** válasza:
72%
Lépj le az apjuktól, és menj haza a szüleidhez, amíg nem lesznek a gyerekek akkorák, hogy dolgozni tudj. Anyukád biztosan boldogan unokázik majd.
2011. dec. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
66%

jajjj azért olyan könnyen ne add már fel!! :(

NEm azt mondom, hogy egy tönkrement kapcsolatban kell szenvedni a "gyerekek érdekében" De azért fejest sem kellene ugrani rögtön... Lehet, hogy egy terápia oldaná a helyzetet, sokszor egy kívülálló olyan dolgokra tud rávilágítani, ami nektek nem jutna eszetekbe. Hiszen valamiért közösen vállaltátok a babákat.

NE add fel könnyen!

2011. dec. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
16%
Még mindig értelmesebb vagyok mint te. És a felelősség érzeted is egyenlő a nullával.
2011. dec. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%
Nehez helyzet...leülni megbeszelni a dolgokat?vagy mar sokszor megtörtent de egy ideg müködött es utana mar nem?A szerelem elmult?es reszedröl?Nehez lehet 2kicsivel de ha gyötrödsz meg rosszabb...Egy ismerösöm most valt el neki a nagyobbik fiu 3.alt. de a valas utan 3oran keresztül csak sirt annyira megviselte...ezzel azt szeretnem mondani hogy ha kisebb meg nincs akkora kötödes az apahoz de nagyobb korban mar nehez feldolgozniuk..nehez mondani valamit mert nem ismerjük a helyzetedet..Bizom benne hogy sikerül majd a legjobb megoldast hoznod mindannyiotok szamara..
2011. dec. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

23:18...

Ha olyan okos vagy, akkor éld ki magad máshol, légyszíves... Különben is 12 évesen már rég aludnod kéne, nem?


A többieknek köszönöm a hozzászólást. Azért fura a helyzet, mert az egyik felem nagyon szeretne egyedül lenni, viszont nem azért félek, mert mi lesz, ha nincs mellettem senki, hanem csak abban nem vagyok biztos, hogy két picit el lehet látni rendesen egyedül hosszabb távon.

Otthon sajnos elég képmutatóak, nem tudom mit szólnának hozzá, ha ezzel az "ötletemmel" kerülnék elő, lehet nem várnának tárt karokkal :(.

2011. dec. 1. 23:28
 9/24 A kérdező kommentje:
Már beszéltünk nagyon sokszor, érdemi változás tényleg nincs. Mindig az volt a forgatókönyv, hogy megbeszéljük, megy minden szépen, majd nem annyira szépen, aztán kipukkad a lufi, és ott tartunk ahol a part szakad. És nem én vagyok az, aki rendre felrúgja a játékszabályokat.
2011. dec. 1. 23:33
 10/24 anonim ***** válasza:
10%
magyarul a saját hülyeséged miatt ráakaszkodsz gyerekestől a férjedre, csakhogy ne legyen nehéz neked. Hát gratulálok! Nem szereted, ki nem állhatod, de háziszolgának még jó?
2011. dec. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!