Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon csúnya szakításon...

Nagyon csúnya szakításon vagyok túl, egyedül maradtam egy pici babával. Mit tegyek, hogy ne szeressem ezt az embert, aki elhagyott minket?

Figyelt kérdés
Van egy új nője,de van hogy mondja,hogy hiányzom neki,egyszerüen kétségek között hagy,nem lehet vele beszélni,olyan mintha mindenkit hülyére akarna venni,egyszerüen képtelen vagyok nem szeretni őt!Mit csináljak?
2009. máj. 14. 10:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
72%
Megdöbbentő amit történt.
2009. máj. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
86%

12.23

Igen többnyire két emberen múlik egy házasság, általában ha valaki máshol keresi a boldogságot és félre lép ott a megcsalt személy is hibázott valamiben. De szerintem ez az eset nem az. Talán egy olyan nőtől, aki nemrég szült és minden szabad percét lefoglalja a gyerek nem azt kéne elvárni, hogy a férjét ugrálja körül. Normális férfinak még ha nehéz is, de bekellene látnia, hogy egy időre ő ilyenkor háttérbe szorul.

2009. máj. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%

Tudod a remény hal meg utoljára.

Nem szabad itatni az egereket miatta és keseregni.

Gondolj bele gyermeket szültél neki, de ő ezt így értékelte hogy kereset helyeted másikat.

Milyen ember az ilyen?-egy percig se érdemli meg hogy foglalkozz, csak gondolatban is vele.

Majd az idő begyógyítja a sebeket, sajnos ebben az esetben csak ez az orvosság.Azért nem stabil, konkrét a viselkedése mert még bizonytalan magában,így probálja még fentartani a helyét, ha v.mi mégis nem úgy alakul ahogy ő azt szeretné.

Én annyit tanácsolok, hogy határozottan és normálisan mond meg neki, hogy lezártál vele mindent, úgy hogy igazán érezze a veszteséget.

2009. máj. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
64%

a 12. 23-tól kérdezném: Akkor is ilyen határozott lennél, ha veled történt volna meg mindez?!

Képzeld el, hét hónapos terhes voltam, amikor hasonló történt velem is, most két hónapos a lányom.

Akinél nem fújt még sz*rszagot a szél a háza táján, az úgy gondolja örökre kimarad ebből?

2009. máj. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjábol én is átéltem ezt 18 éve

nem bántam meg h elváltunk

Most jó a kapcsolatunk(csak mint gyermekem apjával)

Az ilyen ember nem fog megváltozni

A szereteted ne pocsékold rá !!!!!

2009. máj. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szia!3 hete lépett le a férjem állitólag besokalt és nincs senkije!Van egy 13 éves fiunk és egy 7 hónapos kislányunk!Egyik gyerekre sem kiváncsi a lakáskulcsa nála a cuccai itt engem megmondta nem szeret de a kiskaput a kulcs le nem adásával meghagyta hogy bármikor vissza jöhessen!Én is ugyan ugy szenvedek mint TE!
2010. jan. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!