Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan meglepő, ha egy...

Miért olyan meglepő, ha egy huszas évei elején járó fiatal már az igazit keresi, akivel megállapodhatna?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 20:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is keresem, számomra ebben semmi nincs.

Csak félek már megtaláltam, viszont ő nem képes rámtalálni, így maradnak a szar kapcsolatom :(

2011. nov. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
63%

Szerintem nem gond. Én is keresném, de inkább azt várom, hogy ő találjon rám.

Ez nem olyan meglepő, mert igaz, hogy nekem még nem volt barátom, de én eleve hosszútávra terveznék és ez is lehet a gondom....

2011. nov. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
18%
azért mert gondolom hetente 3 különböző férfi is megfordul benned...
2011. nov. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
azért mert ebben a korban még nagyot sokat változik egy embernek az érték rendje és az élethez való hozzá állása és ez általában nőkre igaz,a nők 20 éves koruk és 30 éves koruk között nagyon sokat változnak....
2011. nov. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
persze nincs kizárva hogy megtalálja valaki az igazit és el is kötelezi magát,de ebben olyan 25-28 között és ez is nőkre igaz,rájönnek hogy nem próbáltak ki még egy csomó mindent pl más férfival a szexet,akit én ismerek és ilyen fiatalon jöttek össze és bár igaz azóta eltelt 10 év és együtt vannak,de a lánynak azért voltak kilengései....
2011. nov. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%

Miért, valakinek meglepő? Nekem nem.

Jobb, ha fűvel-fával hentereg, mint ha stabil kapcsolatot keres?

2011. nov. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

"azért mert gondolom hetente 3 különböző férfi is megfordul benned..."

Ez roppant kedves volt így látatlanban. Ráadásul nem is nagyon vág a témához. Egyrészt nem magamról kérdeztem, hanem úgy általában, másrészt nincs is igazad.

Nem volt még kapcsolatom, de hosszú távra tervezek. Szeretnék férjhez menni, majd idővel gyerekeket is talán, de erre még van időm. De addig is szeretném megtalálni azt az embert akivel együtt tudnám élni az életem, akihez tartozhatok, akit szerethetek. Alapvetően ha arra gondolok, hogy jó lenne ha lenne valakim, akkor nem a szexre gondolok, vagy laza járogatásra hanem egy olyan férfi a "cél" aki talán az igazi lehetne. De sokan nem értenek, azt mondják bele kellene mennem lazább kötetlen kapcsolatokba, tapasztalatokat szerezni és nem rögtön lekötni magam, hanem élni. De én nem érzem ezt. Én már most azt az embert próbálom megtalálni aki mellett kiköthetek örökre. Kíváncsi voltam mások is így vannak-e vele vagy tényleg ennyire kirívó a hozzáállásom.

2011. nov. 17. 22:01
 8/13 anonim ***** válasza:
19%
Aki sokat válogat öreglány marad.Ezért kell laza kapcsolatokkal keresni az igazit.
2011. nov. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy nagyívben elkerülök mindenkit aki nem féltérdre ereszkedve gyűrűvel a kezében közelít. Csak nem látom értelmét, hogy olyannal bonyolódjak bármibe akivel nem tudok egy komoly tartós kapcsolatot elképzelni.
2011. nov. 17. 23:09
 10/13 anonim ***** válasza:
30%
Nem azt írtam ,hogy menj el fűvel fával,hanem ismerd meg az embert alaposabban mielőtt elutasítod.
2011. nov. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!