Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha együtt aludtam valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha együtt aludtam valakivel, az megcsalás? Csak aludtuk, de összebújva, meghitt volt. Egyébként az exem.

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 11:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Számomra az lenne. Az én értékrendembe nem férne bele... Egyáltalán, nem értem, hogy hogy lehet ilyen helyzetbe kerülni :S Mindenképp mondd el a párodnak, ha nem is dob ki, de egy jó nagy rúgást kapott ezzel a bizalma irántad az biztos, és ezt el kell fogadnod.
2010. febr. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%

Hát azt döntsd el te, hogy megcsalás-e, mindenesetre én nagyon nem örülnék, ha a párom az exével aludna összabújva...

Csak képzeld bele magad a párod helyébe.

2010. febr. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Az én mércémmel ez megcsalás. Neked hogyan esne, ha a párod tenné ezt az ő exével? Összebújva, meghitten - Te kit szeretsz: az aktuális párodat vagy az exedet?
2010. febr. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
44%
vagy a fäszt esetleg? :)
2010. febr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
7%
szerintem nem megcsalás. végül is, nem történt semmi. én nem mondanám el, az tuti, mert úgyse hinné el, hogy nem volt semmi. meg egyébként sem szoktam magyarázkodni :)
2010. febr. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
biztosan hülyén hangzik, de belegondolva, szerintem rosszabbul fogadnám ezt a történetet a barátnőmtől, mintha lefeküdne egy idegennel.
2010. febr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megcsalás. Hétköznapi értelemben véve nem az, ha nem volt szex, taperolás, csók - viszont az összebújva alvás mégiscsak egy intim dolog, amit az ember a kedvesével csinál - ha ilyen kitudódna a kedvesem és az exe közt, hát nekem nagyon fájna és valószínűleg szakítanék.


Ha úgy érzed, hogy kivételes eset volt és hibát követtél el, többet nem történik meg, mert a párodat szereted és nem az exet; akkor inkább ne mondd el a párodnak (ha 100%, hogy nem tudja meg mástól), ne bántsd vele.


De azért gondold át, hogy miért csináltad... :S Mert ha még az exet szereted, akkor meg mást kell lépned.

2010. febr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem azért bújtál a volt párodhoz,mert fáztál!Kellemes érzés volt?Ha nem, akkor nem teszed meg,de neked jóleső érzés volt újra érezni Őt!Ezt már tekinthetjük (ha szigorúak vagyunk,márpedig azok vagyunk :D) elviekben megcsalásnak,mert akkor jobban érezted magad (lelkiekben) a régivel,mint esetleg a mostani pároddal!Van ez így ...!
2010. febr. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
kidobnálak mint a száraz zsömlét.
2010. febr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%
nálam ez megcsalás lenne !
2010. febr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!