Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalt a párod, de mégis...

Megcsalt a párod, de mégis együtt maradtatok. Hogy élted túl? S megtudtad-e a megcsalás okát?

Figyelt kérdés

Mennyi idő telt el? Milyen szintű volt a megcsalás?

Meg tudtál-e bocsátani, s ha igen hogyan?

Kompenzáltad a fájdalmat magadban valamivel vagy nem? Ha igen, mivel?

Bosszút álltál vagy nem? Ha igen, mivel?


Kérem, csak olyanok válaszoljanak, akinek van azon kívül is véleménye, hogy a megcsalást csak szakítás követhet.


2011. dec. 2. 11:57
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
59%

megtehettem volna én is h megalázom,

ő meg is tette

előfordult olyan is hogy mentem fel hozzá,volt kulcsom a lakáshoz

benyitok,ott fekszik a hálóban,mellette a csaj

ő meg vigyorog

mint utólag rájöttem őt ez izgatta ha rajtakapom,ha megtudom h van valakije

vagy h direkt elől hagyta a képeket,a beszélgetéseket neten,mikor netezni szerettem volna

őt ez spanolta fel

2011. dec. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
36%
10/10 Te írtál már kérdést ebben a témában igaz? Huh hát nagyon sajnálom. Egyébként lenne segítséged támaszod ha elhagynád a férjedet? Lenne hová menned? segítene a férjed az anyagiakban?
2011. dec. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
75%

Kedvez kérdező eltűntél:))

bocs ha olyat kérdeztem,nem rám tartozik,csak érdekelt volna

2011. dec. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 Pömszike válasza:
10/10es vagyok! igen indítottam ilyen kérdést! Egyetlen egy barátnőm van akihez mehetnék...a keresetem 60 e ft, de nem szeretnék rájuk költözni...de őszinte leszek a páromat ha meglátom vagy ha csak hozzám szól le tudnám hányni! elvetetni nem szeretném a babát hisz ő nem tehet semmiről, viszont mi lesz velünk? pocséknak érzem magam...és szánalmas az összes ilyen pali!!!!
2011. dec. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

nyugi van!

majdcsak lesz vmi

tudom hogy sokan hajtogatják

nekem is mondogatták anno

és majd megfojtottam vna őket,de amúgy tényleg mindenhez idő kell

a sebeket is csak az tudja begyógyítani

ezért is nem szeretem az ilyen kérdéseket,elszomorítják az embert

2011. dec. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
10/14. Hát nézd. Elhiszem, hogy azt a magzatot nem szeretnéd "büntetni" De! Most kell felelősség telejsen döntened. Én úgy vélem és lehet, hogy most lefognak hurrogni, de szerintem megkéne fontolnod az elvetetést! Sajnos 2 gyerekkel nagyon nehéz lesz továbblépned, pláne úgy hogy mondtad, nincs hová menned, és keresel 60 ezer ftot. Sajnos számolnod kell azzal is, hogy lehet hogy a gyerek apja nem fog támogatni téged anyagilag. Akkor egyedül maradsz 2 gyerekkel 60 ezer fttal. Hát akárhogy is vesszük de nagyon nehéz élet várna rátok. Ellenben 1 gyermekkel sokkal könnyebb helyzetben vagy, és ha újra párra lelsz, akkor sem kell lemondanod az anyaságról, mert az új pároddal még tervezhetsz babát...Nekem ez a véleményem, bár tény hogy nagyon alaposan átkell gondolnod hogy merre tovább. Sajnos ha már úgy érzed, hogy letudnád hányni a férjedet, háát nem fest túl szép jövőképet a mondatod! De egyébként teljes mértében megértelek...
2011. dec. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
10%

Első sorban próbálj meg többet foglalkozni magaddal

Ne a pároddal

Keress olyan dolgokat,amiben örömödet leled,járj olyan társaságba,ahol szeretnek,keress lelki támogatást,nehogy hagyd h a harag,fájdalom elnyeljen

Építgesd a jövődet,gyűjtögess,próbálj félre tenni,nézegesd az olcsó albérleteket,esetleg jobban fizető állásajánlatokat is sasolhatod

Szüleid?Testvérek?

A segítségnyújtástól meg ne zárkozz el,most szükséged van rá!

2011. dec. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 Pömszike válasza:
16/16!! igen teljesen átláthatóan válaszoltál nekem! csak tudod akármelyik utat választom így is ugy is én megyek rá lelkileg...arról nem is beszélve ha elvetetem akkor büntetek valakit aki semmiről sem tehet és esélyt sem adok neki, illetve védekezni sem tud! Ha pedig ahogy írtad is megtartom akkor 2 gyerek lesz és így hogy senkim nincs valóban nagyon nehéz lesz!!! VISZONT A KÉRDEZŐNEK: ahogy írtam nem egyszer bocsájtottam meg, amit persze ő természetes dolognak vett, de ahogy írták is és lásd az én példám, aki egyszer megteszi huszadjára is megteszi látod minden szív fájdalom nélkül tapos át más embereken! Bosszut állni nem állnék sose tettem, mindig elhittem h minket szeret!!!!!
2011. dec. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
ha megcsalna a párom, én kivágnám a csába. Nem a bosszún törném az agyam, nem is a megbocsájtáson. Inkább élném az életem, felejteném kb ennyi.
2011. dec. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Nem tűntem el, megvagyok! :-) Csak dolgom van.


Na szóval:


2-esnek: nem, nem ironizáltam, komolyan gondolom. Anno nekem is ilyen tisztán kellett volna gondolkodnom. Most más lenne. Talán nem jobb, nem rosszabb, hanem más.


1-es Köszi, így már értem. Tehát elköltöztetek egy ideig egymástól. Valójában elszakadtatok, de visszataláltatok. Ez is egy lehetőség. OK. értem.



10-esnek. Bakker! Nem lennék most a helyedben. Egyébként én a második gyerekünkkel voltam éppen terhes, amikor bevallotta, hogy megcsalt. Együtt maradtunk, de lám, a kétségek még mindig, évek után is tudnak emészteni. Bár meg is erősített, ami nem mellékes! Szóval vegyes érzelmi tapasztalatom van erről. Nincs jó döntés ebben a helyzetben, sajnos.


7-esnek: igen lehet tudni miért írtam, elküldöm a korábbi hasonló kérdésemet, abban az utolsó válaszomban leírtam a lényeget. Most nem ismételném meg. Akit érdekel, ott elolvashatja. Ld. köv. kommentem.

2011. dec. 2. 12:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!