Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalás után. újra együtt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után. újra együtt? Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

1 éve szakítottunk a barátommal, mert megcsaltam... Azóta is csak rá gondolok és nagyon fáj az elvesztése... Tudom, hogy ő is még mindig engem szeret. (Első szerelmem, 2 évet voltunk együtt.) Vissza AKAROM szerezni és hajlandó velem leülni megbeszélni (ebben az 1 évben egyáltalán nem beszélt velem)! Szerintetek, ha újra megpróbálnánk ő hogy viszonyulna hozzám? Érdemes megpróbálni? Lehetünk még boldogok ezek után?

Kérlek titeket ne ítélkezzetek, mert így is tisztában vagyok azzal, amit tettem... :(

19/L


2011. márc. 28. 16:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Minden volt a megcsalás alatt? Én sosem tudnék már ugyan úgy nézni rá ha engem megcsalna :S
2011. márc. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, minden volt.. :/
2011. márc. 28. 16:49
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
a töltöttkáposzta, az jó felmelegítve...
2011. márc. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én sem tudnék.
2011. márc. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nézd ha szeret bármi megtörténhet. :)
2011. márc. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon remélem! Attól félek, hogy az arcán mindig ott látom majd a csalódottságot és azt nagyon nem szeretném. :/
2011. márc. 28. 17:30
 7/12 anonim ***** válasza:
Már soha nem lesz ugyanolyan. Szerintem ezt képtelenség megbocsájtani. Én legalábbis biztos, hogy nem lennék képes rá. Mindig az lenne a szemem előtt, hogy a másik faszival van az ágyban, vagy ha elmegy valahová, akkor biztosan megint megcsal. Ha meg ezt lenyelem neki, akkor nincsenek a tetteinek következményei és ezzel pofátlanul vissza fog élni. Talán közhely, de fordított esetben neked, hogy esne? Jól gondold át, mielőtt azt írod, hogy "ha szeretem, akkor megbocsájtok neki".
2011. márc. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hidd el a legnagyobb büntetést megkaptam. Nem állt szóba velem több mint 1 évig.. Fordított esetben szerintem én sem tudnám feldolgozni, de nem találtuk meg mással a boldogságot, ezért adni kell magunknak még egy esélyt, nem?
2011. márc. 29. 15:05
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemelsz egy esélyt, de az arcán boztosan látni fogod a csalódottságot az arcán. Sajnos ez feldolgozhatatlan, de ha mázlid van, akkor meg fog érteni, de bízni benned nemigen fog...:/ Ha azt akarod hogy bízzon benned egy srác, akkor keress másikat...sorry, ha nem mondtam túl hasznosat!
2011. márc. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
egy jó tanács:bizonyítsd neki sokat hogy szereted,és hogy csak ő kell neked!ellenkező esetbe ne várd hogy ugyan olyan legyen!sokat fog neki számítani ha bizonyítasz!jah,és ha szereted többet ne csald meg!bár aki egyszer...
2011. márc. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!