Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális ha az...

Szerintetek az normális ha az apám elzavarta itthonról a 4 éves öcsémet az anyámmal együtt, csak mert zavarja őt a számítógépezésben?

Figyelt kérdés

Ráadásul -10fokban..

És azt is mondta hogy 3 órán belül ne merjenek haza jönni.


2011. dec. 2. 16:47
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nem Magyarországon lakunk,és itt kb, annyi van.

Egyébként azzal, hogy -10fok csak annyit akartam mondani,

hogy hideg.

2011. dec. 2. 19:51
 12/14 anonim ***** válasza:
Elég furcsa család vagytok. Sok felé jártam és környezetemben sem ez volt a megszokott. Szerinted ez normális? Hány ember lenne az utcán, ha így működnének a dolgok?..
2011. dec. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nem nem normális.

Anyám nem dolgozik,és azt mondja neki apám,

hogy ő azért kapja a fizetését,hogy leviszi a gyereket.

És ő bezzeg semmit nem törődik vele.

2011. dec. 3. 10:06
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem normális, de az sem, h anyukád eltürte..az én apukám ilyet nem merne, mert emigyis anyukámé a ház..xD de ha apukámnak bejelentjük, h megyünk valahová, mingyárt alig várja, h elmennyünk, h ö nyugottan birjon chat-elni.....:(
2012. jan. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!