Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy gyereknek nem az az...

Ha egy gyereknek nem az az apja akit hisz, az ki fog valaha derülni?

Figyelt kérdés
A nővérem és a férje a házasságuk elején külön voltak pár hónapot. A férje is összejött valakivel, a nővérem is. Terhes lett a pasitól, de kibékültek a férjével. A babát megtartotta, és úgy csinálnak mintha a férje gyereke lenne. A kislánynak fogalma sincs hogy más a vérszerinti apja, de a környezetében többen is tudjuk. Féltem szegényt, hogy valamikor ha kiderül hogyan fogja viselni. Egy ilyen helyzet meddig maradhat titok?
2011. dec. 2. 23:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak "kedves" ismerősök meg rokonok, akik megjátszhatják azt a szemét lépést, hogy elárulják a gyereknek. A pár élete állandó rettegés lehet. Meg aztán joga is van tudni a gyereknek. Előbb-utóbb el kell mondani.
2011. dec. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Stahl Judit gyerekének sem a Judit férje az apja (együtt nevelik a kislányt). Ott megmondták a kislánynak, hogy ki a vér szerinti apukája.
2011. dec. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%

Nincsenek egyedül a témában.

A magyar gyerekek kb. 30%-a, nem a férjtől van!!

(Köszönettel a hűséges nőknek.)

2011. dec. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%

30%?


Az nem is sok.

2011. dec. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kiderülhet persze. Egy elszólás valaki részéről. Amit nem egy ember tud, az már nem titok, és itt különösen sokan tudják.

Másrészt bármi során sor kerülhet dns vizsgálatra, abból egyből meg lenne. Én elmondanám a gyereknek, így magam sem kellene minden nap ezzel szembesülnöm, hogy ma jön e rá. Nem baj az a gyereknek ha más a vérszerinti apukája, azt tekinti annak, aki neveli, szereti. Legfeljebb megakarná tudni mégis ki az igazi. De ettől nem kellene félni szerintem.

2011. dec. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ha lány, akkor meg pláne kiderül.... elvileg a lányok külsőleg sokkal jobban hasonlítanak az apjukra, mint az anyjukra. nekem azonnal feltűnne, ha nem hasonlít rám a saját lányom / apám, pl. arcforma, orr, testalkat stb.


én teljesen úgy nézek ki, mint apu, csak nőben. egyértelmű, hogy ő az apám, akkor is ha valaki nem ismer minket, ránézésre látszik több méter távolságból. ez benne a jó!!


én elmondanám az igazat. ha valaki ekkorát hazudna és később derül ki, soha de soha de soha nem bocsátanám meg.


a nővéremnek sem vér szerinti apja az apu, nyilvánvalóan az elejétől tudja.


azonkívül a vér szerinti apának JOGA van tudni róla, hogy van egy gyereke.

A gyerek meg majd dönt, ha nagyobb lesz, hogy mit szeretne, meg szeretné-e találni az édesapját avagy nem.


gondolom az apuka tudja akkor, hogy mi a helyzet.

2011. dec. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6.

hát én eche anyukám vagyok, így megcáfollak! :)

Én nem örülnék neki, ha most kiderülne, hogy az apám nem is az apám. Legalábbis genetikailag.

2011. dec. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem az a kérdés, hogy örülne e vagy sem a gyerek, hanem, hogy kiderülhet e.

És igen kiderülhet ! Akkor pedig jobb, ha egyenesen tudja meg.

2011. dec. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!