Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed azokról a...

Mi a véleményed azokról a családokról ahol a nő szül 6-8 gyereket, nem tudják magukat fenn tartani és támogatásra szorulnak?

Figyelt kérdés

Támogatnád?segítenéd?vagy tegyük fel vett fel hitelt de nem tudja kifizetni?...stb



Én valahogy nem tudom sajnálni az ilyen embereket, magában kéne épp ésszel felmérnie hogy hány gyereket tud vállalni úgy hogy meg tudjon nekik adni mindent ne éhezzenek,legyen miből élni.Fura módon minden hátrányos családnak segítenek aki meg valóban rászorulna annak meg nem.


2011. dec. 2. 23:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%

szerintem senkinek nincs annyi pénze, hogy nyugodtan vállalhasson gyereket.

szóval marad a csupasz szerelem, amiért a fehérek szülnek.

2011. dec. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Törtvénybe kellene már iktatni ,hogy az első gyerek után azoka a családok ,akik nem tudják garantálni azokat a bizonyos, minimálisan elvárható és megfelelő körülményeket sem a gyermeküknek ,munkából származó jövedelemből, ne szülhessenek addig másikat amig rendbe nem jönnek.Kössék el őket és ha majd minden megfelel az elvárásoknak, akkor szülhetnek még.


De az sem jó tendencia, hogy minden 80 szülésre 45 abortusz jut ami példátlan és a közelében sincs egyetlen szomszédos ország statisztikája sem.

2011. dec. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

Kedves ACABMészy!


Én is 6gyerekes családból származom.

Anyámnak lett az első férjétől 6, apámtól (velem együtt ugye) még 2, öcsém pedig azért maradt mert nem volt pénze anyámnak elvetetni.

Sosem éltek segélyből, éppen ezért szűkösen is éltünk jó darabig, de tisztességben nevelkedtünk.

És sok család van még így, ezért ha hiszed ha nem nem csak a cigányok kiváltsága a sok gyerek.

Persze anyáméknak nem volt hitele, és elég normálisan jövedelmező kis boltot vezettek, így ők bevállalhattak ennyi gyereket.

Azt én sem értem, morálisan mire jó, ha valaki csak a támogatás miatt szül gyereket. Több gyerek több kiadás, hiába kap támogatást, egyszerűen az emberi hülyeségen kívül nem látok ebben semmit.


A kérdésre válaszolva az ilyen hülyéket nem támogatnám, esetleg ha valaki nem anyagi megfontolásból "tart" ennyi gyereket és szűkösen él, azt támogatnám.

Pl. ha valaki 5ös ikreket szül, a felét hagyja kórházban mert nem bírja kitartani?

2011. dec. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Na jó! Leírom a lényeget:


Sajnos rengetegen azért nem vállalhatnak gyereket,

mert az állam rengeteg pénzt elvon tőlük...

...hogy támogassa a "gyerekgyártókat" !!!

2011. dec. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Hidegen hagy a sorsuk. Maguknak főzték, egyék is meg!
2011. dec. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Aki eltudja tartani azt tisztelem(esetleg minimális segély igénybevételével), én is nagy családot szeretnék.:) Viszont szánalmasok ezek az emberek, akik szülnek nyakra főre, de nem tudnak a gyerekeknek jövőt biztosítani. Szerintem ők már csak azért is szülnek ennyit, hogy több segélyt kapjanak(nem kell itt jönni azzal, hogy nem volt pénz fogamzásgátlóra)... Amit felháborítónak tartok, amikor a jómódú, gazdag családban van 3-4-5 gyerek és minden segélyt kihasználnak, sőt trükköznek, hogy az egyik gyereket átíratják a nagyi lakcímére, hogy még több segélyt kapjanak... És ugye megint melyik réteg sínyli meg???! Az aki normálisan, tisztességesen dolgozik és mindent maga próbál előteremteni....
2011. dec. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
jaja, azt hiszem egy véleményen vagyunk.
2011. dec. 3. 10:56
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha megnézed, 10 esetből 8 c. aki ilyet csinál. Amint bevezetnék az abszolút szabályozott, munkához kötött segélyezést, máris drasztikusan csökkenne a rutinból szülők létszáma.


Egyébként, szerintem az egyik legkegyetlenebb dolog a gyereket csak úgy megszülni, és utána nem törődni vele, elvárni, hogy mások eltartsák a családot.

2011. dec. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
A fogamzás gátló módszerek drágák.
2011. dec. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
mert egy gyerek olcsóbb??! amúgy ha nézed az akciót 4 db-osat vehetsz 600-700ft-ért és ez még csak nem is a legolcsóbb:P
2011. dec. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!