Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed azokról a...

Mi a véleményed azokról a családokról ahol a nő szül 6-8 gyereket, nem tudják magukat fenn tartani és támogatásra szorulnak?

Figyelt kérdés

Támogatnád?segítenéd?vagy tegyük fel vett fel hitelt de nem tudja kifizetni?...stb



Én valahogy nem tudom sajnálni az ilyen embereket, magában kéne épp ésszel felmérnie hogy hány gyereket tud vállalni úgy hogy meg tudjon nekik adni mindent ne éhezzenek,legyen miből élni.Fura módon minden hátrányos családnak segítenek aki meg valóban rászorulna annak meg nem.


2011. dec. 2. 23:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
52%

Ha valaki éhezik az ovszer, sipirál egy vagyon

én is elitélem ha valaki a semmire szül de be kell látnunk hogy a társadolom nem segiti a család tervezést.

Sajna a legolcsobb fogam,zás gátló az abortusz ha a társadalom támogatna egyébb eszközöket kevesebb gond lenne.

A nők többsége nem szereti az állandó baba üvöltést

a gyerek szent de a nő a kölyök rabszolgája és erre senki se vágyik tucatjával.

2011. dec. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az a baj, hogy aki ennyi gyereket vállal annak nagy része a segélyt nem élelmiszerre költi, hanem cigire, alkoholra és egyéb szükségtelen dolgokra....Ha meg tényleg csak élelmiszerre költi a pénzt és még így se jön ki, akkor ahelyett, hogy gyerekgyártást okozó dologban élvezkedne, elmenne dolgozni....Jah de, hogy az nem okoz örömet...
2011. dec. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!