Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem bírom már úgy a...

Miért nem bírom már úgy a partykat mint régen? Pedig csak 21 vagyok.

Figyelt kérdés

16-17 évesen mindig reggel 6-7-ig buliztunk, volt, hogy utána még strandoltunk vagy valami. Mostanában meg már reggel 4 fele elfáradok, pedig csak 21!! vagyok. Energiaital, kv, megy minden.

Miért van ez?


2011. dec. 3. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Tán az energiaital, a kv, meg a minden tehet róla :)
2011. dec. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a problémám és 21/L vok. Általában este 10 körül már hulla fáradt vok és nincs kedvem menni sehova, pedig annyira kimozdulnék.
2011. dec. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Te sem leszel fiatalabb, és bizony hamarabb elfáradsz. Én 16 évesen nem is értettem, a 20-25 évesek mit keresnek a diszkókban, hiszen már "olyan idősek, nem ide valóak". Most 28 évesen én már nem járok ilyen helyekre, de nem is bírnám. Én kb.23 évesen jöttem rá, hogy már nem bírom úgy, mint régebben. Azelőtt mi is reggel 5-6ig buliztunk. Aztán ez szépen fokozatosan lecsökkent, először 4, majd 2-3 órára, aztán meg azt vettük észre,hogy 2 óra sincs még, és már menni akarunk haza, nem élvezzük a bulit. Később már ez a fajta hajnalig bulizás nem is hiányzott, mint ahogyan azóta sem. Haverok, barátok jönnek, vagy mi megyünk, vagy beülünk valahova, vagy koncert...de az nem tart általában hajnalig. Energiaitalt meg csökkentsd(nem okoskodás), egy ismerősöm is túlzásba vitte, napi2-4 dobozzal is megivott, aztán pár hónap múlva meg ömlött az orrából a vér, alig tudták megállítani...
2011. dec. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát bele lehet fásulni elég keményen, ha nem mész változatos helyekre, nem csinálsz hülyeségeket, hanem minden este ugyanolyan, nem fogod élvezni sem.
2011. dec. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát jó kérdés. Én 17 évesen ha berugtam, egyáltalán nem voltam másnapos, semmi bajom nem volt, másnap úgy kelltem fel mintha előző éjszaka végig az ágyamban aludtam volna. Ehez képest most 22 évesen ha mnárcsak keveset is iszok másnap megérzem: gyomorégés, az egész testem tüzel, a kaják íze nem ugyanolyan...
2011. dec. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kamaszkor elmúltával a test is másra vágyik...

Meg gondolom a te életed is megváltozott, mióta gimis voltál. Vagy egyetemre/ fősulira jársz, vagy dolgozol. Mind a kettő nagyobb felelősség...azaz fárasztóbb.

Gyanítom, hogy 16 évesen még zsebpénzből éltél, most már lassan magadat kell eltartanod. Ez pedig m,ind fizikálisan, mind lelkileg stresszesebb.

Én 21 évesen mentem szülni:)))

2011. dec. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Zenon ***** válasza:

Én fordítva vagyok.22 évesen jött rám a tombolás,eddig nagyon kevés buliban fordultam meg.De most!


Korszakok jönnek és mennek.

Más az energiaszinted,mint régen.Bár azért,mert nem hajnalig tart,még lehet pörgős és ütős egy parti.

Ja,és nem gáz,ha 4 körül elfáradsz.:))

Van,amikor kell egy kis leállás,aztán újra ahogy a csövön kifér!:)

2011. dec. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!