Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy így ragaszkodom...

Normális, hogy így ragaszkodom anyuhoz tinédzserként?

Figyelt kérdés
A barátaim körében látom, hogy sokan utálják az anyjukat, folyton veszekednek vele, nekem ez nagyon furcsa, mert mi is néha összeveszünk, de pár óra múlva már nem is emlékszünk rá. Mi csak egymásnak vagyunk, nincs apám, ketten élünk. Bármikor fordulhatok hozzá a gondjaimmal, sokkal jobban megért, mint a többi barátom, érettebben tud tanácsot adni és nem elfogult közben. Általában vele megyek kirándulni, színházba stb. Olyan, mint egy legjobb barát. Szerintetek ez nem fura ahhoz képest, hogy most kéne, hogy a lázadó korszakomban legyek? Mondjuk nekem ez kb 14 éves koromban lezajlott, azóta nem akartam lázadni, ha valahova el akarok menni, akkor azt megbeszéljük és kompromisszumot kötünk, én meg nem élek vele vissza. Mások szerint fura, hogy szeretem anyukámat és hogy emiatt lehet, hogy antiszoc leszek, mert benne bízom a legjobban és kiröhögnek, ha mondom, hogy most anyuval van ilyen, meg olyan programom.
2011. dec. 4. 11:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
egyébként 17 éves vagyok, 2 hónap múlva 18.
2011. dec. 4. 11:12
 2/11 anonim ***** válasza:

Mindenki- a legtöbben- szeretik az anyjukat, nem is értem mi értelme letagadniuk. Az agyatlan aki kiröhög mert ilyen jó kapcsolatod van anyukàddal... Szerintem ez azért is van mert csak ketten vagytok, ha lenne testvéred màs lenne kicsit.

Szerintem arra vigyàzz, hogy ne csak anyukàd legyen, hanem egy-két màsik baràtod is, mert lesz mikor anyukàd nem tud majd haladni a "koroddal" és olyankor jó egy olyan ismerös aki veled egy idös.

2011. dec. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele. Örülj, hogy ilyen az anyukáddal a kapcsolatod. Viszont próbálj meg nélküle is programokat szervezni, korban hozzád illő barátokkal.
2011. dec. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ebben semmi gáz dolog nincsen! Főleg, ha anyukád is tudott hozzád alkalmazkodni, nem csak ő várta el az idők folyamán, h "te hódolj be". Gondolom, azért jöttök ki jól, mert egymásnak vagytok csak, meg tudtok egymással beszélni mindent, és anyukád is tud a te dolgaidhoz, kéréseidhez alkalmazkodni, ami által te jobban megbízol benne, nyitottabban állsz felé így kevesebb az összetűzés.

Kiegyensúlyozott és jó a kapcsolat.

2011. dec. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Virág6 ***** válasza:
100%
Abszolút normális,hogy szereted,és ragaszkodsz az anyukádhoz.Azt írtad,sokan utálják az anyjukat?Majd ha egyszer elveszítik akkor majd megtudják,hogy milyen is rossz nélküle.Aki téged kinevet,az nem is igazi barát!
2011. dec. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam,aztán a gyermekvédelmisek elvettek anyutól minden rohadt indokot kitalálva. Holott anyu éjjel nappal dolgozik és normálisan eltart,nevel.

Aztán mikor kijöttem az íntézetből,azóta már nem vagyok anyuval semmijen... úgyis azt mondták a védelmisek hogy ne legyek ilyen anyás....barátaim sincsenek senkim, de már nem is érdekel.

18/L

2011. dec. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha nektek normális,hogy mutterod porázon és szájkosárral visz a Tescoba...
2011. dec. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Elég sok barátom van, társasági ember vagyok és sok programot szervezek velük is, de néha jó anyuval elmenni ide-oda.
2011. dec. 4. 11:31
 9/11 Virág6 ***** válasza:
Ki mondta hogy erőszakkal viszi? Az anya legalább nem röhögi ki a problémáit.De egy barát megteheti a háta mögött.
2011. dec. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy gáz :) Nekem is anyu a legjobb barátnőm, mindent vele beszélek meg, az ő tanácsát kérem ki. Pl: kiköltöztem külföldre, először az ő véleményére voltam kíváncsi.

Ennek ellenére vannak barátaim, akiknek szintén érdekel a véleménye, nagyon elvagyok velük.

Bár most 1000km választ el anyutól, a kapcsolatunk még mindig ugyanolyan, mindennap beszélünk, és ha valami gondom van tanácsot kérek tőle.

És sose lennék rá képes, hogy megtagadjam. Hisz ő az én kicsit crazy anyukám :)

23/N.

2011. dec. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!