Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ragaszkodom ennyire...

Miért ragaszkodom ennyire lelkileg az exeimhez?

Figyelt kérdés

egyszerűen nem bírom elengedni őket magamban, még azokat sem, akikkel nem is jártam, csak tetszettek. Ha találkozunk zavarba jövök, sokat gondolok rájuk, és azon töröm a fejem, h mi lehet a baj velem? (képtelen vagyok felfogni h ők nem nekem valók, és nem bennem van a hiba feltétlen). Egyszerűen fogva tartanak...és itt nem 1, hanem 3-4 fiúról beszélek..olyan furcsa

19L


2011. febr. 10. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert nem tudod feldolgozni a kudarcot.
2011. febr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Dettó egy az egyben mint én :) én 20L vagyok :)


és elég ragaszkodó tipus :) gyorsan megszeretek valakit, és nehezen engedem el

2011. febr. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert nincsen semmi konfidenciad. Nem hiszel magadba. Ha te vegeztel a kapcsolatokkal, akkor te nem akarod oket, de masnak se legyenek. Ha nem te kuldted el oket, akkor elozo valaszolonak igaza van, nem tudod lenyelni a kudarcot, azon filozol, hogy mit kellett volna maskepp csinalni.
2011. febr. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és hogyan erősítsem meg magam ebben? hogyan szabaduljak meg tőlük?
2011. febr. 10. 11:33
 5/9 anonim ***** válasza:

Talán attól lehet, mert nem őket látod, a valódi énjüket, hanem mindazt, amit magadból rájuk átvetítettél. Ez zavarba ejtő tud lenni. Amint tisztázod, hogy mi az, ami valóban TE vagy, és meddig tart; valamint, hogy ők ennek nem a részei, a helyzet megváltozhat. Akkor emlékek lesznek, ami viszont teljesen természetes és kezelhető.


Még nagyon fiatal vagy.


43/F

2011. febr. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát nálam is hasonló a helyzet, engem is fogva tartanak ...ugyhogy én is várom a tanácsokat...

26/n

2011. febr. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A többférjűség neked való lenne:D
2011. febr. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én csak az ex(eimmel) vagyok így, de arra egészen egyszerű és logikus magyarázatot találtam: ha hosszú ideig van egymással két ember (márpedig 1-2 év is igen hosszú), minden nap beszélnek, találkoznak, egyszerűen tudnak a másikról mindent, nem olyan egyszerű csak úgy puff, egyik napról a másikra nem törődni vele, nem foglalkozni vele. Aztán persze elmúlik az érzés, de addig is nehéz őket elengedni... :)
2011. febr. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ezzel én is így vagyok:S:(

különösen az egyik exemmel...még mindig remegek már akkor is ha csak meglátom messziről...

2011. febr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!