Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért van az, hogy amikor még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amikor még együtt voltunk, úgy éreztem nem vagyok szerelmes, csak ragaszkodom hozzá, szeretem, most meg, hogy elhagyott nem tudom elképzelni, hogy mással legyek, csak vele? Soha nem lesz már senkim akkor?

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Idővel lesz. Csak idő kérdése. Összeszeded magad, rendeződsz egy kicsit és majd lesz.
2009. okt. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és ha mégsem?ha ő volt az igazi, csak elbénáztam, és sose fogom elfelejteni és mindig hiányozni fog és sosem leszek másba szerelmes? ez normális?mindenki így érzi magát szakítás után?
2009. okt. 14. 15:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki, vagyis a többség így érzi, hidd el. Túl leszel rajta. Fogsz tudni szeretni mást, csak egy kis idő kell hozzá. Mivel különmentetek, nem hinném, hogy ő volt az igazi.
2009. okt. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szolonak. első voltam.
2009. okt. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem érezted szerelmesnek magad az együttélés során, akkor valószínűleg nem is voltál szerelmes.

Nem lehetséges, hogy most azért vágyakozol utána, mert az a bizobyos "női büszkeség" dolgozik benned? Mi történne, ha visszakapnád? Lehetséges, hogy újra csak úgy éreznéd hogy nem is igazán szereted? Akkor mit tennél? Elhagynád -most Te őt- és talán helyrebillenne az önbecsülésed?

Hidd el, nem rosszindulatból, nem a bántás szándékával mondom. Egy kapcsolatban két ember van és mindkettő, vagy az egyik komolyan sérülhet.

Szerintem nagyon őszintén nézz magadba. Gondold át hogy a mostani érzéseid miből fakadnak, és próbálj nagyon becsületes lenni a döntésedben. A volt párod érdekében, és a tulajdon lelkiismereted érdekében. Nehéz lesz, de biztosan megéri hosszútávon.

Őszintén sok szerencsét kivánok.

2009. okt. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az előző kapcsolatomnál én is így éreztem. 5 év után dobott. Azt hittem belehalok. De 6 héttel később megismertem a párom. Rögtön el is felejtettem az előzőt. 1 év után a felesége lettem :)


Most sem érzel szerelmet, csak ragaszkodást. A megszokás nagy úr! Ha szerelmes lennél belé akkor a kapcsolatod alatt is így éreztél volna. Most lehet a szépre emlékszel, de hidd el ilyenkor kihagy az ember agya. Ilyenkor képes az ember egy rossz kapcsolatot is jónak látni.

Biztos lesz helyett valaki akit igazán szeretsz, nem kell félni. Csak idő kell.

2009. okt. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a biztató válaszokat! napról napra hol jobb, hol rosszabb, de talán lassan múlik...nagyon szerettem és most is hiányzik, de belekényszerített abba, hogy megöljem a kisbabámat, és ezt nem tudom még annak sem megbocsátani, akit a legjobban szeretek a világon:(
2009. okt. 16. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!