Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van arra lehetőség h megváltoz...

Van arra lehetőség h megváltozik valaha?

Figyelt kérdés
Lassan már 2 éve vagyunk együtt a párommal,nagyon szeressük egymást,csak van egy kis problémánk.Én (a lány) irányítok szinte mindent. Ő neki nincsenek tervei,nincsenek céljai,határozatlan,nincs akarat ereje,nincsen véleménye és van h egy vitában nekem kell őt megvédenem,sőt van h néha duzzog mint egy kisgyerek. Kezd már egy kicsit kellemetlen lenni ez az egész.Akárhányszor megyünk valahova,mindig nekem kell eldöntenem h hova menjünk,mivel ő nemtud semmit.Nincsen a jövőről egyáltalán elképzelése,ő csak úgy "él",a szülei mondják meg h milyen iskolába menjen.Én mindig mindenről megkérdem a véleményét,de neki sosincs ellenvetése azzal szemben amit mondok. Kezd már úgy átalakulni a dolog h én leszek a házban a férfi, ő pedig a nő. Valahogy ezt megtudnám változtatni?
2011. dec. 4. 12:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nem
2011. dec. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
kutyából nem lesz szalonna...
2011. dec. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Jah és újabban elkezdett tornázni,mivel pár haverja rábeszélte őt.És akárhányszor nincs ideje tornára folyton bocsánatot kér tőlem.Csak azt nem tudom h miért. Én egyáltalán nem kértem őt semmire. És amikor ezt megkérdem tőle akk azt mondja h csak nekem akar tetszeni.
2011. dec. 4. 12:22
 4/18 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2011. dec. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Más nő a kezét-lábát törné egy ilyen pasiért. :)

Azt biztos észrevette, hogy elégedetlenkedsz, de a haverja azt mondta neki, hogy biztos azért, mert nem elég izmos. Ezért kér bocsánatot.

Valószínűleg a szülei megtörték gyerekkorában, én is ismerek ilyet.

Nomármost ha megmondod neki, hogy az a feladata a hétre, hogy találjon ki egy programot a héten, akkor meg fogja tenni, teljesíti a kérésedet, mert szeret. De ha azt kérdezed, hogy mit csináljatok, arra nem fog tudni mondani semmit. Tanulj meg bánni vele.

2011. dec. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Jól gondolom, hogy az a problémád, hogy nem igazán érzed magad nőnek mellette?
2011. dec. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Tényleg nagyon szeret.Sőt mindent megtenne értem. Csak félek attól h később problémáink lesznek ebből. Ezt szeretném kiküszöbölni még az elején.

Lehet h tényleg nem érzem magam nőnek mellette:(

2011. dec. 4. 12:42
 8/18 anonim ***** válasza:
Az emberek nem változnak.
2011. dec. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem írtad hány évesek vagytok. Alapvetően szerintem nem fog megváltozni, de hogy egy kicsit határozottabb legyen, és hogy ki tudjon állni magáért, azon egy pszichológus segíthet. Biztos meg van az oka, hogy ilyen lett. Lehet, nem is tudod az okokat. Ezeket egy pszichológus segítségével feltárhatják, és akkor ő is változhat lassan. Biztasd, nem harapnak ám az orvosok!
2011. dec. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
ő 20 én 21
2011. dec. 4. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!