Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig húzható egy halálra...

Meddig húzható egy halálra ítélt kapcsolat/házasság?

Figyelt kérdés

Elég sokszor érzem azt, hogy kész itt a vége nem bírom tovább és kimondom. Hájszál választ el ettől, és valahogy még sincs erőm kimondani.

A probléma:

Van egy ház, amit egy éve újjítgatunk, de pénz hiány miatt mindez már rég félbeszakadt.

Probléma: Ő /férfi/: Ez soha nem lesz kész, soha nem fogunk beköltözni, nem kellett volna megvenni, el kell adni. Holott lenne egy csomó minden a házkörül, amit ő is megtudna csinálni, hogy haladjunk is, de nem. Megmakacsolja magát és nem csinál semmit. Az égegyadta világon semmit. És ezzel engem a világból is kitudna űzni. Pl: én intézem a virágokat/téliesítem/ ő meg ilyenkor zsebre dugott kézzel nézi. Iszonyat. És hiába próbálok lelket önteni belé /ami már számtalanszor előfordult/ nem hat rá és én jövök ki mindig a hülyének, meg az idiótának, mert nem értem, hogy nem fog menni. Holott én meg egy pozitív beállítottságú ember vagyok, aki addig küzd míg meg nem szerzi azt amit kitűzött maga elé. De így nem fog menni ha mellettem egy ilyen negatív beállítottságú emberke áll.

Most mit tegyek.

Tűrjek még mindig, 10 év után is?


2011. dec. 4. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

hát csak tudtad milyen mikor hozzámentél. pl az én párom nem egy ezermester típus, soha nem is vennék egy olyan házat amin nekünk kellene dolgozni mert tudom hogy az nem menne.

másik dolog meg , hogy pénz nélkül hiába is lenne ezermester akkor sem tudna mit csinálni. de ha nálatok ez tényleg akkora probléma hogy már a váláson/szakításon gondolkodsz akkor inkább tedd meg előbb mint utóbb. ne patzaroljátok az időtöket egymással.

2011. dec. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Egy ilyen ember nem visz előre, csak visszahúz. Az élet más területein is ilyen borúlátó? Mindig ilyen volt, vagy megkeseredett? Én nem tudnék egy olyan férfivel élni, aki elnézi, hogy én küszködök, miközben ő mást sem tesz, csak toporog és siránkozik. Ha tényleg nincs remény arra, hogy változtat a hozzáállásán, én elhagynám.
2011. dec. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A nem fog menni-t szerintem nem csak a házra gondolja igazából. Ha veled tervezne, örülne neked, veled akarna közös életet építeni,evőkanállal is szánkódombot hordana össze. Ha nem akar haladni, szerintem más területeken sem akar.Minek építse, szépítse, ha úgysem lesz az övé? NAgyon sok mindent meg lehet pár egyszerű szerszámmal pár forintból vagy pénz nélkül csinálni...
2011. dec. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én nagyon sajnálom, hogy ez az ember össetöri az álmaidat...aki akar és kellően kreativ véghez tudja vinni a feladatot...én az édesapamból indulok ki, aki hulladék tüzelőfábol is keritést készit.. házat vettetek, mert haladni kell...és tervezni is... és egy ház felépitése nem kis feladat es nem kis pénz, de valahol bizony el kell kezdeni... én nem voltam még hasonló helyzetben, de egy ház felépitése minden esetben a nullárol indul...és ha a férjed nem képes ez ügy érdekébe lépni talán választás elé kellene állitanod, hogy előre e akar haladni, vagy visszafele...
2011. dec. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mi tortent ?
2012. szept. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!