Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mit jelent ha egy férfi a...

Az mit jelent ha egy férfi a veszekedés után napokig nem keres?

Figyelt kérdés
Miért csinálja ezt?
2011. dec. 4. 16:06
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Ő mindig úgy gondolja hogy ő sosem hibás.
2011. dec. 4. 17:41
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Fog keresni, persze úgy, mintha mi sem történt volna.
2011. dec. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Pont az történt egy órája amit írtál. Kaptam tőle egy sms-t, melyben azt kérdezte hogy napirendre tértem-e a dolgok felett? Ez most megint mi????
2011. dec. 4. 19:32
 14/20 anonim ***** válasza:
88%
A férfiak nem szeretik a veszekedést, vitákat. Igyekeznek úgy tenni, mintha semmi nem történt volna, és sokszor számukra tényleg annyit jelent hogy nem volt semi extra.
2011. dec. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Viszont nekem már kezd elegem lenni abból hogy lekezel. Az sms-e erre a legjobb bizonyíték.
2011. dec. 4. 19:46
 16/20 anonim ***** válasza:
85%
Megvárja amíg lenyugodnak a kedélyek, majd utána folytatja a kapcsolatot mintha mi sem történt volna.
2011. dec. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
És ez így meddig működik? Homokba a fejeket, mint a strucc, és imádjuk egymást? Ő elvárja tőlem hogy hagyjam magam, és nézzem el azt ahogyan lekezel. Mindig olyan felsőbbrendűnek érzi magát.
2011. dec. 4. 19:53
 18/20 anonim ***** válasza:
Ez csak akkor változhat ha kiállsz magadért.
2011. dec. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Mindig azt teszem, de ő azt mondja állandóan hogy én reagálom túl a dolgot. Ha így van, akkor azt be is látom, viszont ő csakis ezt várja tőlem.
2011. dec. 4. 20:05
 20/20 anonim válasza:
Nagyon régi már a kérdés, de érdekelne, hogy mi lett veletek? Szakítottatok azóta, vagy sikerült megoldást találni? Nálunk is ugyanez volt, nem beszéltünk hetekig csak ha én ráírtam. Nekem elegem lett, szakitottam. De nálunk sok más baj is volt anyós ármánykodásai pl.
2017. júl. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!