Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » üssek vissza? Többi lent

üssek vissza? Többi lent

Figyelt kérdés

a szüleim apróságok miatt megvernek...pl mert nem akarok enni vagy mert eszembe jutott egy vicces dolog és elkezdtem mosolyogni


már elegem van belőlük


szerintetek üssek vissza?


14/l


2011. dec. 4. 17:01
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat


nem akarok másoknak szólni,mert szégyellem és amúgy is,árvaházba meg nem akarok kerülni

2011. dec. 4. 17:51
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Válaszd a kevésbé rosszat.


Ha egyszer elkerülsz otthonról, soha az életben ne támogasd őket.. akkor talán rájönnek, hogy mit tettek. Mást nem tudsz tenni.

2011. dec. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Min mosolyogtál, hogy volt képük megütni?
2011. dec. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

18:27 hát jah,tuti nem fogom még csak meglátogatni sem őket


18:31 már nem emlékszem,csak eszembe jutott valami,és azon vigyorogtam

2011. dec. 4. 18:38
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne üsd meg őket csak kapd el a csuklójukat esetleg és szorítsd meg. Közben meg nézz rájuk a "miafas.takarszmégis?" képpel. Sose emelnék kezet a szüleimre de simán lefognám őket. Nehogymár verjenek, nem vagyok én haszonállat. (Amiket megjegyzem szintén nem kéne püfölni :( )
2011. dec. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
A gyereken vezetik le a feszültséget :S
2011. dec. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 lizzi77 ***** válasza:

Szia,Nagyszülők, nagynéni, nagyobb testvér nincs, aki melletted állna, vagy oda tudnál hozzá költözni?

Még ha nem is tudsz valakihez odaköltözni, ha van megbízható családtagod, üljetek le vele és a szüleiddel(?), hogy ha továbbra is így folytatják, annak komoly következményei lesznek, és viselkedjenek végre szülők módjára.

2011. dec. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
azóta mi a szitu?
2011. dec. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

14:10 a nagyszüleim már nem élnek,az ilyen rokonaim meg,vagy az ország tökre másik végében laknak,vagy olyan szegények,és olyan körülmények között élnek,hogy oda biztos nem költözök mert így is örülnek,hogy van mit enniük és...m1

de amúgy van 2 nővérem,de ők meg anyámék pártját fogják


14:17 semmi...azóta megint jópofiznak,mintha semmi se történt volna....annyira szánalmasak

2011. dec. 5. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!