Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek hölgyek! Hogyan...

Feleségek hölgyek! Hogyan lehetnék romantikusabb és járhatnék a kedvében a páromnak ilyen téren?

Figyelt kérdés
Nem vagyok benne túl jártas mert az előző párom nem nagyon igényelte ezeket a romantikázást de a mostani párom már annál inkább...szeretném boldoggá tenni de nem tudom hogy lehetnék romantikusabb,alapjáraton bennem van de eddig még nem kellett használnom azt az énemet...tippeket szeretnék kérni..köszönöm
2011. dec. 4. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
Gyertyafény mellett megnézitek a Titanicot és együtt sírtok, hogy milyen gyönyörű!
2011. dec. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pl én minden ok nélkül kaptam egy rózsát. este felhívott hogy menjek ki, és a kapuban állt egy rózsával, hát én nagyon örültem neki :)
2011. dec. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A legromantikusabb tette az volt a férjemnek, hogy az egyik délelőtt küldött egy sms-t amiben az állt, délután 4-re legyek megfürödve, hajat mosva, kisminkelve... Dél körül jött a következő üzenet, hogy a gyerekeket időben altassam el, mert délután 4-kor meglepetés... Fél 4-kor megjelent az édesanyám, elvitte a gyerekeket... 3/4-4-kor még egy üzenet, vegyem fel a legszebb ruhám :) 4 órakor megjelent a férjem, egy csokor virággal és megkérdezte van-e kedvem vele vacsorázni :)

Hát persze, hogy volt kedvem :D

2011. dec. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mielőtt hazaér a munkából,csinálj neki egy lazító habfürdőt. Tedd körbe a fürdőszobát és a kádat is gyertyákkal,kis üzeneteket hagyhatsz a bejárati ajtótól egészen a fürdőszobáig. Hűtsél be egy üveg pezsgőt,amit együtt elfogyasztotok a fürdőkádba.:)
2011. dec. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellenek ide rózsák, gyertyák. :)


Ölelgesd, puszilgasd, húzd oda magadhoz, csipkelődj vele viccesen aztán csókold meg. Dobj egy cetlit a kabátzsebébe: "Szeretlek", és ha előveszi (bárhol is lesz) biztosan mosolyra derül.

2011. dec. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

17:34

Nálam ugyan ez volt kb 3 hete,olyan jó volt:):)


Felhívott,hogy menjek ki és ott állt egy gyönyörű szép fehér rózsával a kezében:):)

Mikor olvastam a válaszodat,3x átolvastam nem e én írtam:)



Én is imádok romantikázni.


Gyertya fényben szeretkezni,vagy szerelmes romantikus zenét hallgatni,pl ilyet:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=1_G9V..

Szerintem erre nagyon jó,és fantasztikusan romantikusan lehet szeretkezni.Ilyen zenékre mikor csókolóztok próbálj szenvedélyes lenni,szeretkezés közben érintsd meg szenvedélyesen,simogasd az arcát,mert a szenvedélyből jön a romantika:)


A mosatni párom csajai sem igényelték,én annál jobban:) Használd a fantáziád:)

2011. dec. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
és még annyit,mikor olyan helyzetben vagytok,próbálj mélyen a szemébe nézni,látni fogja a szemedben a tűzet,írj neki sms-t,amit elmentesz piszkozatként és este mikor melletted fekszik,oda adod neki,mikor elolvasta szó nélkül a szemébe nézel,nagyon sok ilyen van:)
2011. dec. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A nőket kérdezed, tehát férfi vagy, hiszen az érdekel, hogy a nők mit szeretnének. De olyat, hogy "párom", a nők szoktak írni. Kaptál is mindkét nemre vonatkozóan válaszokat, hogy mit tegyél, ha nő vagy, mit, ha férfi.

De te ki vagy? Meg tudod egyáltalán különböztetni a válaszokat, hogy melyik nemre vonatkoznak?

Ha nő volnál, miért a nőket kérdezed arról, hogy a férfiak mit szeretnének?

2011. dec. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!