Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltak olyan komolyabb,...

Voltak olyan komolyabb, nagyobb dolgok, amiket csak jóval a házasság után tudtatok meg a párotokról és meglepődtetek/ledöbbentetek rajta? Ha igen, mi volt az?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Amíg udvarolt, azok után ment el berúgni a haverokkal, miután engem hazakisért! Mindig megbeszélték, hogy hol fognak találkozni, a haverok már ott várták.
2011. dec. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

kapcsolatunk kezdetén ő csak úgy gondolta, hogy majd párszor szexelünk és aztán elhagy, hát mégse hagyott el inkább szerelmes lett


mikor ezt mondta akkor kicsit rosszul esett de magamba én is így gondoltam csak én nem mondtam el neki

2011. dec. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%

Egy házasságban mindig vannak új problémák, amiket meg kell tudni oldani. Ezek sokszor olyan tulajdonságot kívánnak meg, amit addig nem is tudtál felmérni. ( betegség, hűség, jóság, kitartás) Erre mondják: bajban ismerszik meg az ember.

Tudod, amíg nincs baj, van zsé elég, anyós csodás, szerelem happy, addig baj se nincsen. De az élet az nem habostorta...

2011. dec. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Hosszù évek utàn tudtam meg, hogy én voltam neki az elsõ, tehàt nem volt lànnyal, 21 éves volt amikor megismertem.
2011. dec. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Addig vagytok toleránsak, míg ki nem derülnek perverz, beteg dolgok, esetleg olyasmi, ami emberileg túlmegy minden határon...
2011. dec. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gyermek születése után néhány családra jellemző nem túl szerencsés genetikai jellemzőt. Lehet hülyén hangzik de 5 év alatt még nem volt, hogy kifejezetten a lábujjait bámulgattam volna de az egyik körme "furcsa" neki, tesójának, apjának s most a babának is akin észrevettem.

Aztán a "bénázás" valahogy túl heves s rossz koordináció ami szintén örökölve lett.

:(

2011. dec. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Esküvőnk előtt vagy fél évig az egyik kollegájával "kavart" velem párhuzamosan :-(
2011. dec. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!