Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítanátok? Többi lent

Szakítanátok? Többi lent

Figyelt kérdés

Először is együtt élünk 4 hónapja. Több mint 2 éve alkotunk egy párt. A kapcsolatunk az utóbbi időben eléggé elmérgesedett.

Mióta új munkahelye van azóta teljesen megváltozott. Lakótelepen élünk és szerintem egy férfinek is kell venni a részét a házi munkából. Úgy értem ne mindig csaj újságot olvasson. Mert itt az a napirend. Felkel bolt,evés, újság és utána semmi. Ha kertes házba élnénk ott is lenne olyan dolog amit meg kéne csinálni. Borzasztóan lusta és trehány. Ha jön valaki akkor sem érti miért kell összepakolni. Engem a rendre neveltek.

A másik ha valamin összekapunk hihetetlenül kiabál ami hát nem egy jó dolog lakótelepen a szomszédok mellett hisz hozzánk még a szomszéd kisbaba sírása is áthallatszik. Köpköd és olykor szid. Nekem már nagyon ciki ez a helyzet hogy lejárat. Csak a munka evés és újság ami érdekli.

Mit tennétek?


2011. dec. 5. 15:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Eleinte nem volt ilyen. Ma amikor összevesztünk akkor köpött egy jó nagyot és mondta h jajj de kár h nem talált el. Én vagyok a szemét mert megkérem h néha seperjen fel. Szerintem egy férfi segit otthon föleg ha nem kertes házba laknak.

A blikk újságot bújja állandóan.Szerintem oda vissza elolvassa. Ha dolgozik utána ne várjam hogy segit. Ez volt a válasz.

Múltkor hazajött megkértem egy kis dologra erre azt mondja szó szerint: Én nem azért jöttem haza hogy segítsek.

2011. dec. 5. 16:02
 12/13 anonim ***** válasza:
Te dolgozol? Mert ha csak annyi a dolgod, hogy rend legyen a lakásban, akkor valahol megértem, bár a stílus miatt már kidobtam volna.
2011. dec. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hat ha dolgozol te is, es plane fiatal vagy meg akkor most rakd ki a parodat. Ez nem lesz jobb. Trehany emberbol nem tudsz rendszeretot nevelni.

Az en parom iszonyatosan trehany, igy nott fel, ha szolok ket napig ok, utana megy a napi routin. Igaz haztakaritasba nem tudom bevonni, mert azt ugy csinalja, h utana en csinalom meg. VISZONT, lekuldom vasarolni, le kell nyirnia a fuvet, ez az o reszortja, es segit ablakot festeni megha utalja is. O is mondta h o dolgozik. Igenam csak en is dolgozom hosszabb orakat mint o, sot tobbet is keresek. Ilyenkor mikor visszamondom es mondom neki h legalabb annyval tiszteljen meg ha kitakaritok akkor vigyaz ra, mert nalam azt jelenti h akkor nem tisztel. akkor par napig csinalja. DE ha 20-as eveimben lennek, es nem lenne egy gyonyoru kislanyom, aki imadja az apjat, es mellesleg nagyon jo papaja a kislanyomnak, lehet h ki-ki kacsintanek ebbol a kapcsolatbol. De igy a 30+++ eveimet taposva, nem akarom a kislanyomat az apjatol megfosztani, es kitenni potpapaknak, aki nem is szeretne Ot igazan. Igy sokszor nyelek egyet es megcsinalom. De bevonnom azert ot is...

2011. dec. 6. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!