Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Joggal harakszom rá? Ti...

Joggal harakszom rá? Ti szakítanátok?

Figyelt kérdés
Barátommal 3 és fél éve vagyunk együtt..ma szakitottam vele :( nagyon fáj ez az egész de már ebbe menekültem! 1 hónapja kb azt vettem észre hogy nemúgy néz rám mint egy nőre, nem szeretget, dédelget mint annno....próbáltuk megbeszélni és azt mondta kevés neki a szex mert többet szeretne...viszont én akkor vagyok rá képes ha érzem a szeretetét de sajnos ez az elmúlt egy hónapban nem volt meg:( Megkaptam tőle mindent, mindig mellettem állt meg ez forditva is..pár napja emlitette hogy kezd kihűlni a kapcsolatunk próbáltam változtatni de észre sem vette:S honapokig nem volt munkája most talált és az a mindene...jövőhéten mentünk volna életünkben először nyaralni mindketten vártuk is de olyan furán viselkedik...reggel ment dolgozni még puszit sem adott ingerült volt velem tegnap egész nap..amugy se veszekedés sesemmi nemvolt köztünk lehet ez volt a baj...neki volt szokása hogy mikor baj volt még az elején irt nekem levelet és szakitott...ma reggel irtam neki egyet végülis nem szakitottam csak időt kértem és beleirtam hogy azt szeretném hogy boldog legyen vagy velem vagy nékülem de érzem már hogy nem szeret és hogy döntsön...ti mittennétek a helyemben? keressem? menjek el hozzá? vagy hagyjam?? régen mindig én mentem utánna nemtudom most ő jönne e .. :( csak a munkából áll neki az élete és még csak 21éves....se buli se szórakozás sesemmi...én had menjek de ő nem hajlandó jönni de ezmár az eleje óta :S
2011. aug. 13. 18:40
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
* soha eszembe sem jutna hogy levélben szakítsak vagy akármi (mertsztem ez undoritó)de annyi levelet kaptam már tőle váratlanul hogy tudja meg milyen rosszi lesik ez egy embernek és gondolkozzon el engem háényszor megbántott már :'(
2011. aug. 13. 18:44
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

először is "haragszom". a harag szóból, érted.


másodszor amikor írtad hogy levelet írt neked és szakított, hát ott kikerekedett a szemem, ez szörnyen gyerekes.

Meg ez az egész amit így leírtál, ne haragudj. Nekem úgy tűnik kevés a kommunikáció, beszélni,beszélni,és beszélni kéne. Aztán kiderül h van-e értelme, ha mindketten akarjátok egy próbát még megér...

2011. aug. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Sztem ne irj!


az elözönek meg annyit irnék hogy egy 20 évestöl mit vársz?

én is irtam levelet 20 éves koromban,nem kioktatni kellene a másikat,ha segitségre szorul.

2011. aug. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
36%
én eszt nem hiszem el
2011. aug. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
40%
én szakítanék veled, ha így írsz....
2011. aug. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
bocsi elírtam télleg észre sem vettem :) eddig volt kommunikáció csak 1 hónapja van melója és elmegyek hozzá és rám sem figyel meg semmi:( elhiszem hogy fáradt megértem de már nagyon rosszul esi kez a viselkedés :( próbálok majd vele bezsélni és egyetértek azzal hogy gyerekes ez a levelezés :( nem merte a szemembe mondani...igaz most énsem mondtam szemébe...
2011. aug. 13. 18:49
 7/16 A kérdező kommentje:
normális tanácsokat kértem....meg szerintem idegesen nem a helyesírási hibákat ellenőrizgetem! A normális válaszokat meg köszönöm :)
2011. aug. 13. 18:51
 8/16 A kérdező kommentje:
pedig elhihetedhogy igaz :/....legszivesebben énsem hinném el de ez van...
2011. aug. 13. 18:51
 9/16 anonim ***** válasza:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:48



Hát ha te is ilyen gagyi vagy, hogy 20 évesen levelet írtál, akkor csak gratulálni tudok:D

Amúgy nem tudom feltűnt-e, de adtam neki tanácsot. Viszont ezt is meg kellett említenem:)

2011. aug. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
ja és kérdező, nem megbántani akartalak!:)
2011. aug. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!