Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan hideg van, de a szüleim...

Olyan hideg van, de a szüleim nem akarnak begyújtani! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Azon kívül, hogy én begyújtok. Rettegek a tűztől (kiskoromban majdnem meghaltam, felégett a házunk).


A hőmérő pontosan 16.3 fokot mutat! Szerintük nincs hideg. Fel vannak öltözve, több pulcsi, több nadrág, stb... Én is fel vagyok öltözve, de így is nagyon fázok (amióta fogyózok, még 24 fokban is libabőrös vagyok...)

Van itthon rengeteg (kb 40 mázsa) fa, nem vagyunk szegények se (tudom, hogy mennyit keres apa, és azt is, hogy mennyi a kiadás.. jó pár 100 ezer ft különbség van..)...

Még az a jó, hogy melegvíz lesz. Az a bojlerről megy, vagy mi az..


Szerintetek miért csinálják ezt? Nooormálisak?? (tudjátok hányszor félreütöttem a billentyűzetet, le vannak fagyva az ujjaim..)


2011. dec. 5. 17:38
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Amúgy tegnap még fűtöttünk, ma reggelre kialudt a tűz és ennyi.
2011. dec. 5. 17:39
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, miért nem akarnak fűteni. Ha az anyagiak nem probléma, akkor esetleg vegyél egy kis hősugárzót, hogy ilyen időben legalább a szobád melegen tudd tartani.
2011. dec. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
40%
lány vagy?
2011. dec. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

A válasz az volt, hogy "csak mert".


Hiába lesz itt a szobámba meleg, ha egyszer még van egy öcsém is, ráadásul az állataim is.. Akik megfáznak hidegbe. Mindenkit nem tudok behozni a szobámba

2011. dec. 5. 17:41
 5/20 A kérdező kommentje:
Igen. De ez miért lényeges?
2011. dec. 5. 17:41
 6/20 A kérdező kommentje:
Azt se tudom, hogy fogok így aludni. Ha 24 fok van akkor is 2 ágytakaró (az a nagyon vastag) van rajtam, hosszúujjú/hosszúszárú pizsi, és 3 bundászokni...
2011. dec. 5. 17:42
 7/20 anonim ***** válasza:
19%
mert akkor befogadnálak az öcséddel együtt. :)
2011. dec. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ohh hát kedves vagy, de köszi inkább nem bízok ennyire az emberekbe :P
2011. dec. 5. 17:46
 9/20 anonim ***** válasza:
15%
Rácsesztél, mert 37 fok alatt fázni fogsz. Mért? Mert egy idióta fogyókúrát folytatsz, felteszem éhezel. Az éhezésnél, mint energiahiánynál kevesebb jut a belső fűtésére is- tök logikus, nem? Szóval nem a házat kell fűteni, neked kellene kajálni...
2011. dec. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
1700 kalóriával kicsit sem éhezem, köszi.
2011. dec. 5. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!