Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Addig izgalmas egy nő, amíg...

Addig izgalmas egy nő, amíg hideg és "elérhetetlen"?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: találkozgattam egy férfival egy ideig. Barátnője van, de elmonds szerint nem jó a kapcsolatuk. Viszont egy gyáva ember, aki nem meri a biztos langyos vizet felrúgni a bizonytalanért. Az utolsó találkozó alkalmával egyértelművé tettem, hogy én tovább a kettős játékot nem vagyok hajlandó csinálni, nem leszek a szeretője, de másban benne lennék. Egyértelműen nem mondtam ki, de evidens jeleket adtam. Ezzel vajon elvesztettem azt az izgalmat, ami elmondása szerint vonzó bennem, hogy "nincs rá szükségem" és kb le se szarom? Azóta nem keres ugyanis, és elvileg azért, mert azt mondta próbálja rendberakni a kapcsolatát.
2010. márc. 3. 22:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért érdekel téged? Csak játszik veled meg a barátnőjével. Persze, hogy azt mondja, hogy rossz a kapcsolatuk, különben nem lennél vele...én a helyedben nem foglalkoznék ilyen pasival. Ha szeretne, otthagyná a barátnőjét. Meg ha már alapból ilyen, gondold el, hogy téged is ugyanúgy becsaphatna, mint most a barátnőjét...ki tudja, hogy hány lánnyal játsza ugyanezt. Miért zaklatod őt? Azt mondta, hogy rendbe akarja hozni a kapcsolatát. Nincs elég férfi a világon, hogy egy foglaltat kell hívogatnod?
2010. márc. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

isten ments, én nem hivogatom, én sosem kerestem őt, sosem én kezdeményeztem. most sem teszem.


és légyszi a kérdésre válaszoljatok, a "jaj be ne vedd a pasi dumáját, csak játszik veled, veled is megtenné" dolgokat kívülről tudom én is...

2010. márc. 3. 22:31
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólóval, vannak normális pasik is, akik előbb zárnak le egy kapcsolatot, minthogy belekezdenének egy újba, akár csak találkozgatás szinten is. Nem tisztességes se veled szemben, se a barátnőjével, megváltozni egy új kapcsolattól nem fog.

És különben is, pasi és busz után nem futunk, mert jön másik...

2010. márc. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen addig izgalmas egy no,amig elérhetetlen,de ha elérheto lesz és jol tud taktikazni a férfival,akkor tuti,hogy meg is tartja!

Ha viszont mar nem keres,mert nem akarsz a szeretoje lenni,nekem az jon lenne,nem érte el a céljat,hogy kihasznaljon,igy tovablépett,meg ne tedd,hogy keresed,hadd keressen o,ha szuksége van rad!

2010. márc. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedre válaszolva: normális pasinak nem csak addig...
2010. márc. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
76%
szerintem is csak addig, amíg küzdenie kell, amíg vadászhat, amíg nem érzi biztosan, hogy megszerzett magának...vajon ezt lehet éveken át játszani? mármint, hogy az orruknál fogva vezetni a pasikat? lehet, hogy ez a hosszú, boldog párkapcsolat titka...
2010. márc. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy normális pasit, aki tudja, mit akar, és fel mer vállalni, fel tudja vállalni a kapcsolatát.


Ezt a gyáva alakot meg felejtsd el. Gondolod, hogí a kedvedért megváltozna, és határozott, magabiztos ember lenne belőle? Nem tudod megváltani. Ne is akard.

2010. márc. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és a kérdésedre válaszolva: egy normális pasit egy életre kielégít egy nő. Egész életére megvan neki a feladat, hogy azt a nőt kifürkéssze, megismerje, boldoggá tegye. Nem kell, hogí a nő hideg és elérhetetlen legyen, az izgalmi szintet ez csak a kiégett pasiknál tartja fenn - egy ideig.
2010. márc. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

A nő tényleg nem jó ha könnyen adja magát, mert az azt jelzi, hogy szinte mindenki számára elérhető (még ha nem is így van). Én ezt látom a mai világ egyik legfőbb bajának: a nők jó része túl hamar és anélkül kezd akár szexuális kapcsolatot is, hogy megbizonyosodna kellően arról, hogy őt az a férfi tiszteli, akarja és komolyan veszi. Enélkül az az üzenete egy könnyen "elmélyült" kapcsolatnak, hogy én egy könnyen kapható és pont ezért könnyen lekoptatható nő vagyok. A komolyak ezért nem foglalkoznak a nővel, a linkek meg kihasználják a helyzetet.

Azonban ha megvan a megfelelően letesztelt jelölt, nincs értelme tovább hidegnek meg elérhetetlennek lenni. A férfiaknak nagy szükségük van a női elfogadásra és gyengédségre. Régen és bizonyos körökben ma is azzal fejezik ki a másik komolyan vételét, hogy a szexuális kapcsolatot fenntartják az igazinak, akivel ezzel egyidejűleg össze is házasodnak.

2010. márc. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem hidegségről, ridegségről, elérhetetlenségről van szó! Csak egyszerűen rájött, hogy te sem vagy más, mint a többi...Ebből a "különlegességből" szerintem ne kérj!
2010. márc. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!