Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon hülyén viselkedtem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hülyén viselkedtem a párommal, hogy engesztelhetném ki?

Figyelt kérdés

nagyon haragszik rám,teljesen jogosan.nagyon féltékeny voltam rá és teljesen úgy viselkedtem,mintha el akarnám venni a szabadságát.nem tudom mi üttött belém sosem volam ilyen és nem is akarok ilyen lenni.

tudom nagyon megbántottam. azt mondta,ha még egyszer ilyen leszek azonnal szakít velem.

hogyan engesztelhetném ki?

18L


2011. júl. 17. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Szerintem mondd el neki amiket itt leírtál, és amit érzel. Kérjél tőle bocsánatot bocsánatot, de ne felületesen.

2011. júl. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*-bocsánatot
2011. júl. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod.

valóban ez lenne a leghelyesebb azt hiszem,csak kicsit félek vele beszélni.

2011. júl. 17. 14:47
 4/5 anonim ***** válasza:
LEpd meg valami bocsánat kérős ajándékkal.Pl fözz neki vmi finomat egy romantikus vacsi csodákra képes.És mondd el neki ugyanazt amit most leírtál.Hogy hülye voltál nem tudod miütött beléd.És nem akartad megbántani csak félsz attól higy elveszíted.És persze hogy többet nem fog előfordulni:) Ha szeret megbocsát neked hidd el:)
2011. júl. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi neked is:)
2011. júl. 17. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!