Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál a helyemben?

Mit csinálnál a helyemben?

Figyelt kérdés
a párom elment dolgozni. a telefonját itthagyta, én meg soha nem nézegettem még, hát most megnéztem a képeket, aztán a telefonkönyvet. de semmi féltékenység nem vezérelt, csak úgy kíváncsiságból. a telefonkönyvében volt egy név : cica.. azthittem én vagyok úgy beírva, örültem is neki, de ahogy haladtam lentebb, megláttam az én nevem. megnéztem a cica névhez tartozó számot, de nem az enyém. 5 hónapja vagyunk együtt, szinte mindig itt van nálam, karácsonyra eljegyzési gyűrűt kapok tőle, minden stimmel, és most ez.. :(( annyira tanácstalan vagyok. nem mondhatom meg neki, hogy átnéztem a telefonját. akkor mégis hogy derítsem ki, hogy ki az ? mit tegyek ? segítsetek mert nagyon el vagyok keseredve. 21/L
2011. dec. 5. 21:51
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
88%

Megis mire alapozzatok ezt a fene nagy szerlemet? 5 honap utan eljegyzes?

Neki cica nevu bejegyzesek vannak a telefonjaban (ami igazabol meg nem jelent hatalmas bunt es buja megcsalast), te pedig nem feltekenykedsz, de azert csak atnezed az elso adando alkalommal a telefonjat. Ez benned lesz, erlelodik majd, aztan egy aprosagon osszevesztek es akkor majd a fejehez vagod, amire o felcsattan (valamilyen szinten jogosan) hogy megis hogy mereszelted, es orok torest okoztok a kapcsolatotokban.

Miert nem lehet tiszta lapokkal jatszani?

2011. dec. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

10-es válaszoló: Azért gondolom én korainak, mert 5hónap alatt szerintem lehetetlen úgy megismerni mindennel együtt egy embert, hogy kijelenthessem: Az egész életemet le tudnám élni vele.

Legalább is én nem vagyok az a "ha nem megy, majd elválok" típus. De aztán lehet hogy örökre együtt maradnak, csak nekem van rossz tapasztalatom.

2011. dec. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
87%

Én ilyen vagyok.

A legelső pillanatban kijelentettem, hogy örökké vele akarok élni. Ezt egyelőre 5 éve fenntartom, ugyanúgy szeretem, mint amikor először megláttam.

Szóval én hiszek az ilyen érzésekben.

2011. dec. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
68%
kérdezz rá és kész, sokkal többet mi sem tudunk sajnos
2011. dec. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
12%

Nekem van egy ismerősöm, akinek cica a beceneve pl...

Ezért nem tartok hosszútávon barátnőt, csak a baj van vele...

2011. dec. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
48%

Csak egy kérdés a kérdezőhöz:


Ha ő nézné át a te telefonodat, nem találna benne egy-két régi "kandúrt" ??

2011. dec. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

nem érzem korainak, és ő sem. mi úgy vagyunk vele, hogy nem az idő mennyisége számít, amit együtt eltöltöttünk, hanem ez az érzés, amit érzünk és ahogy ezt az időt eltöltöttük. nekem volt egy rossz kapcsolatom, neki meg sok rossz, és mind a ketten úgy érezzük, hogy a másikban megtaláltunk mindent. nagyon-nagyon boldog vagyok vele és alig várom hogy elmondhassam, hogy ő a vőlegényem :)

ezt a cica ügyet meg megbeszéljük, ha hazaért... megírom majd, mi történt.

2011. dec. 5. 22:48
 18/26 A kérdező kommentje:
amúgy ő már látta az én telefonkönyvem. és az én telefonomban egy volt barát neve sem szerepel. nem értem, neki miért van rájuk szüksége.
2011. dec. 5. 22:49
 19/26 anonim ***** válasza:
93%
igazán megnézhetted volna a híváslistát is,hogy milyen gyakran hívja azt a számot.ha fél éve nem hívta az elég egyértelmű
2011. dec. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Inkább másfelől közelítsd meg. Miért törölné ki?

Ez olyan gyerekes.

Ilyen alapon mindenkit törölhetnék, akivel nem feltétlenül vagyunk puszipajtások. Röhejes lenne.

2011. dec. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!