Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál a helyemben?

Mit csinálnál a helyemben?

Figyelt kérdés
a párom elment dolgozni. a telefonját itthagyta, én meg soha nem nézegettem még, hát most megnéztem a képeket, aztán a telefonkönyvet. de semmi féltékenység nem vezérelt, csak úgy kíváncsiságból. a telefonkönyvében volt egy név : cica.. azthittem én vagyok úgy beírva, örültem is neki, de ahogy haladtam lentebb, megláttam az én nevem. megnéztem a cica névhez tartozó számot, de nem az enyém. 5 hónapja vagyunk együtt, szinte mindig itt van nálam, karácsonyra eljegyzési gyűrűt kapok tőle, minden stimmel, és most ez.. :(( annyira tanácstalan vagyok. nem mondhatom meg neki, hogy átnéztem a telefonját. akkor mégis hogy derítsem ki, hogy ki az ? mit tegyek ? segítsetek mert nagyon el vagyok keseredve. 21/L
2011. dec. 5. 21:51
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
71%

Én viszont kitörölném Cicát (talán magamnak felírnám valahova). Aztán meglátjuk, észreveszi-e, és hogy reagál.

Nekem csomó szám van a telefonomban, amiről azt se tudom már kié, kb 15 számot használok rendszeresen.

Bár bevallom, ez nem a legjobb megoldás, de kíváncsi lennék az eredményre.

Vagy átírnám magamat cicára :D

2011. dec. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
68%
Na? Mi történt?
2011. dec. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
93%
22:23-as: mi a neten ismerkedtünk meg 2005 okt 14-én, november 18-án már a felesége voltam.Nem mondom, h nem voltak gondok, de nem komolyabbak, mint egy "normális" kapcsolatban.Túl vagyunk rajta, most volt a 6. házassági évfordulónk, van 2 kisfiunk és minden oké köztünk.Ilyen is van.Nekünk az eleje volt nehezebb, pont a gyorsaság miatt, de már összecsiszolódtunk és meg tudtuk oldani a nehézségeket is.
2011. dec. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Cica lehet bárkinek a beceneve is, cicátok niincs, vagy lesz? Azügyben is intézkedhet vmit, én ilyet fel se vennék.
2011. dec. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
kiderült hogy egy kidobó akinek ez a beceneve. úgyhogy szerencsére minden ok :)
2011. dec. 6. 19:24
 26/26 anonim ***** válasza:
Mondtam én :)
2011. dec. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!