Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a szüleim nem...

Mit tegyek ha a szüleim nem értenek meg?

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:

?????

jó és konkrétan miről van szó??esetleg leírhatnád nem gondolod??

2011. dec. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bánomisén ***** válasza:
Kifejtenéd részletesen, hogy mi a konkrét gondod? Nyelvi problémáitok vannak egymással, vagy kamaszból vagy, vagy mi a probléma?
2011. dec. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
E kérdés hallatán tinik ezrei nyögnek fel együtt érzően a számítógép előtt :)
2011. dec. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szulei nem ertik meg, mert o mar legalabb 14 eves es heti ketszer akar hajnalig bulizni, de nem akarjak elengedni.
2011. dec. 9. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ha a szüleid nem értenek meg, akkor ideje elgondolkodnod azon, hogy Te megérted-e a szüleidet! A "hülye szülők" általában nem úgy vannak összeszerelve, hogy bármikor is ártani akarnának az "okos" gyereküknek! Biztos ők is voltak gyerekek és emlékeznek arra, hogy ők min mentek keresztül.... Lehet, hogy emiatt nem akarják azt amit Te! Tapasztalat!
2011. dec. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Próbáld meg azt, hogy kifejted a dolgokat azoknak, akiktől elvárnád, hogy megértsenek. Szüleidnek és nekünk is könnyebb lenne úgy. ;)
2011. dec. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Őszíntén egyetértek ey előttem szólóval. :)

Biztos, hogy a szüleidnek nyomos okuk van, bármire is kérnek. Én bevallom, így utólag nagyon is megértem őket, és felhívtam apukámat nem is olyan régen sírva és megkérdeztem, hogy "Apa, hogy birtad ki amilyen gyerek voltam??? Hogy bírtad ki, hogy ne hajíts ki még a házból is..." Lévén most a felnőtt oldalról tapasztalhatom azt amit gyerekként úgy fogtam fel, hogy hüle szülők nem tudják mi kell nekem. :)

Azonban az is igaz, hogy jó válaszhoz, jó leírásra van szükség, hogy a válaszadók átlássák a konkrét problémát.

Tartsd szem előtt, hogy itt leírhatod a problémádat, mert senki nem ismer, és névtelen maradsz, bármilyen nemű a problémád.

2011. dec. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kockásfülűnyúl válasza:

Szokj hozzá! Te sem fogod megérteni majdan a sajátjaidat. Ez egy ilyen szép generációról generációra öröklődő staféta.

Majd ha kissé érettebb leszel megérted, hogy most miért nem értenek téged és visszagondolva majd te sem fogod érteni a mostani önmagad.

2011. dec. 14. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!