Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért nem értenek meg a szüleim?

Miért nem értenek meg a szüleim?

Figyelt kérdés
Már régóta akarok lovat ( tudom, hogy kell csutakolni meg gondoskodni a lóról! ) 8 évesen már akartam akkor még a póni is jó lett volna de nem kaptam mert bátyám kapott számítógépet.Aztán ígérgették 2003 nyarára nem kaptam bátyám robogót kapott. ígérték 2006 tavaszára nem kaptam mert bátyám rinyált laptopért megkapta 5 hónapra rá elb*szta majd rinyált quadért megkapta, lerakta a jogsiját, kapott mocit ismét. Kapott 60ezer ft-os szekrény sort kapott 80 ezer ft-os telefont. Most ismét 17 évesen próbálkozok lóért könyörögni, és tegnap este szüleim a fejemhez vágták, hogy majd az ösztöndíjamból veszel. Azt tudni kell, hogy a ballagási pénzemből újítottam fel a gépem!( Bátyámnak meg anyuék újították kemény 100ezer tuti volt! ) Saját zsebpénzemből vettem magamnak telefont. Saját zsebpénzemből vettem magamnak mopsz kutyust!De most már betelt a pohár, hogy 4-5 millió csak bátyámra ment el.. Rám ha 100ezer..
2010. szept. 13. 18:58
1 2
 1/14 Kutyarajongó ***** válasza:
100%
Ezt neki is mondd el!!!
2010. szept. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze a lovat csutakolni kell és gondoskodni róla.

És ennyi?

Olyan helyen éltek, ahol a családi ház udvarában tudod tartani? Vagy bértatást kell intézned?


10 évesen én billiárd asztalt szerettem volna a lakótelepre. 20 éves koromig nem értettem meg, miért nem kaptam. Mostmár tudom.

2010. szept. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%

Hú, egy könnycseppet elmorzsoltam, örülnék én, ha 100 elmehetne rám néha, de anyám egy hónapban nem keres annyit...

Előző válaszolóhoz csatlakozom: ezt miért nem mondtad még nekik? Na meg nem csekély 100 ezer fenntartani azt a lovat...

2010. szept. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes szüleid vannak. A bátyád jó tanuló? Vagy jeleskedik valamiben azért kap ennyi mindent? Ha megkérdezed, hogy neki mért vesznek és neked mért nem akkor mit mondanak? Hihetetlen, hogy vele kivételeznek csak úgy... Rossz lehet neked. Egyébként mennyi idős a bátyád hogy el kell tartassa magát, mért nem keresi meg saját maga a pénzt a cuccaira, te is össze tudtad szedni a kiskutyádra, ami gondolom nem 20 Ft volt...
2010. szept. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
19:03-as ezt a százezret szerintem ne úgy értsd hogy havonta, hanem szerintem eddigi összes ilyen hobbikra meg stb amit nem a saját pénzéből vesz hanem a szülei állják. Egyébként meg nem kell irigykedni, ha megtehetik mért ne tennék meg?!? Én is örülnék ha megtehetném, de annak is örülök hogy ők megtehetik.
2010. szept. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

A mamám mindig is melettem áll és már párszor a mama elkezdte mondani anyunak, hogy miért nem kapok lovat tudja nagyon jól hogy figyelek rá havonta megtudnám keresni a lónak a kajára meg minden más egyéb hasznos dologra a pénzt.

Nagyon nagy kertünk van van egy nagy pajtánk is ahova 2 ló is bőven elfér + a sok kaja. Tehát a mama is már párszor közbe szólt és anyu nem állt vele szóba. Azt is evgyétek figyelemmel, hogy nyáron bátyám a gépet nyomta haverjaival én hordtam a fát, azon kívül még a házat is takarítottam.

2010. szept. 13. 19:10
 7/14 A kérdező kommentje:
Sokkal jobb tanuló vagyok bátyámnál jobban ügyeskedem és én figyelek arra amit anyuék mondanak. nem 1x lógni akartam a suliból és mondták, hogy ne tegyem. Nem tettem nem lógtam nem mentem rossz irányba nem szólok vissza nekik. Rendes vagyok mert, ha kérnek valamit megteszem.Mindenben segítek nekik. De bátyám csak egész nap a gépet nyomja. Ma is segíteni-e kellett volna a kutyusokat elvinni oltani ( 3 kutya ) és mind a 3at egyedül vittem mert, a drágalátos bátyám motorozott. A Bátyám 19 éves lesz decemberbe.
2010. szept. 13. 19:13
 8/14 anonim válasza:
24%
Nem irigykedek, én is megtenném, hogy ha lehetne, de nekem baromi furcsa azt olvasni, ahogy valaki ecsetelgeti, hogy a tesójára 4-5 milliót költenek, rá meg "csak" 100 ezret... mintha az ajándékok lényege abban lenne, hogy mennyibe kerülnek.
2010. szept. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ma holnap nagykorú vagy,mutasd meg nekik,hogy kell csinálni!Vegyél magadnak tengeri herkentyüt.

Tudod mibe kerül ez a hobby? Àllatorvos,kaja stb...

Amúgy nem kell nyaralni se menni ha ilyen fiatalon neked ez kell.

2010. szept. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért igenis számít az! Még jó hogy ezzel jön a gyerek, ha csak azt látja, hogy a másik ezt is megkapja, azt is megkapja, ő meg semmit nem kap. Ha ő is megkapná amit szeretne, akkor biztos nem tartaná számon kinek milyen értékben jut!
2010. szept. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!