Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha anyám egész...

Mit tegyek, ha anyám egész életemben sajnál, így nem tudtam férfivá válni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 08:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Először is hány éves vagy? Apukáddal mi a helyzet? Környezetedben vannak-e igazi férfiak?
2011. dec. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
igazi apám meghalt már. 24 vagyok. volt 1 nevelőapám, de hülye anyám gondolom akkor is sajnált és eljött tőle.
2011. dec. 8. 08:48
 3/19 anonim ***** válasza:
60%
Miért hülye? Mert talán túlzásba vitte a féltést? Mert akár egy kapcsolatot is felrúgott miattad? Mert felnevelt?
2011. dec. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
féltés, sajnálat nem ugyanaz. hogy legyek férfi?
2011. dec. 8. 08:54
 5/19 anonim ***** válasza:
Hogy legyél férfi? Pl költözz külön anyádtól, dolgozz és tartsd el magad!
2011. dec. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Hülye anyád? Menj el az első kocsmába, ott ezzel a kijelentéssel már igazi férfi lehetsz! Mit is akarsz?
2011. dec. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
58%
Keress valakit a környezetedben nagypapa, nagybácsi, keresztapa bárki, akitől figyelve tudsz tanulni. Bár szerintem ha anyudat okolod mindenért, akkor esélyed sincs a férfivá válásra. Ugyanis tudat alatt van magyarázatod mindenre. Állj talpra. Fogadd el, hogy nem biztos, hogy 100 %-ig csak ő a hibás, ha 24 évesen jöttél rá a dolgokra.
2011. dec. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:

Anyukád nem hülye,csak nagyon szeret Téged!

A fiús anyukák már csak ilyenek:))))Nekem is van egy fiam.

Nem igazán értem,hogy miért is nem tudtál férfivá válni?

Fejtsd ki bővebben!Ha arra gondolsz,hogy állandóan féltett mindentől,nem engedett érvényesülni soha...tudom milyen,az én kapcsolatom az anyukámmal ugyan ez.El kell kezdened a saját életedet élni,nem függni Tőle...nem könnyű,sajnos...

De nem igazán tudok tanácsot adni amíg nem írod le,hogy igazából mi a problémád!

2011. dec. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
58%

Van egy pont minden ember életében, amikor már nem teheti felelőssé a szüleit, a saját dolgai kapcsán.

Ha észrevetted, hogy nem vagy férfi, ne fogd anyudra. Nézd meg, hogy mint tudnál változtatni, ahhoz, hogy ez megváltozzon.

Ő mindíg is szeretni fog téged, félteni, és vigyázni is akar rád, de azt, hogy milyen mértékben engeded neki, Te döntöd el.

Ha már dolgozol, menj külön albérletbe, ahol egyedül kell megállni a lábadon. Háztartás, rezsi fizetés, önálló élet. Ha erre nem lettél felkészítve, akkor most meg kell tanulnod.

Tehát ne mást hibáztass, hanem változtass!

2011. dec. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy egyre inkább elmarad az ún."férfibeavatás"

Még száz éve tudták, mi ez, miért fontos ez, azután kezdett elsivárosodni ez.. mára már siralmas. Szinte csak nő nevelők vannak, a médián keresztűl egy elképesztően rossz, hazug szerep sugallmazása. Egy nagy félreértésbe ment át mára:

Mert az igazi férfi heroikus, bölcs, és nem annak ellentettje, a dúvad, agresszív ostoba izomagy.

Nagyon jó könyv, segítő, ajánlom R.Rohr A férfi útja, I.II.

A fordító(ismerem) - férfisátor- azt is érdemes megnézni, gondolom (kívülről,mint nő) -

[link]

[link]

2011. dec. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!