Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden összejön az életemben,...

Minden összejön az életemben, szerintetek?

Figyelt kérdés
Szóval egy ideje feltűnt, hogy ha valamit a fejembe veszek, akkor azt előbb-utóbb sikerül megvalósítanom, akármilyen irreális is legyen az. Jó nyilván nem olyasmire gondolok, hogy megnyerjem a lottó ötöst, hanem amiket tudok valamilyen szinten befolyásolni. Pl tavaly megismertem valakit, akit szerettem volna közelebbről is megismerni, de őt nem érdekeltem, aztán vagy egy évig nem is láttam, most megint találkoztunk és ő kezdeményezett. Vagy külföldre akartam menni, de annyira drága volt, hogy nem tudtam, aztán évekkel később ugyan, de sikerült összeszednem elég pénzt hozzá. Szerintetek én csinálom ezeket vagy csak simán hatalmas mázlim van? Egyébként nem vagyok különösebben szerencsés alkat, teljesen átlagos életem van.
2011. aug. 26. 13:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
íme, egy boldog ember:)
2011. aug. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Minden akarat kérdése. Itt a bizonyíték. És kösz a biztatást :)
2011. aug. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hatalmas mázlid van. :)


Mert nem adod fel, nem a rossz oldalát nézed az életnek. A világban a dolgok megtörténnek, de a 95%-ról (hasra ütéses a szám) TE döntöd el, hogy azt miként értékeled? Vannak nyilvánvalóan egyértelmű szerencsék és katasztrófák az életben, de az kevés. A többit nézheted innen is, meg onnan is. Ha tudsz "jól nézni", akkor szép életed lehet. Tapasztalatból mondom. Nekem is az van. Pedig kb. ugyanannyi és ugyanolyan dolog történik velem, mint másokkal.

2011. aug. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Úgy örülök, hogy pozitív kommenteket kaptam, nem pedig a lehurrogás megy, hogy csak "felvágni" akarok :) Remélem nektek is minden összejön, amit elterveztek!
2011. aug. 26. 13:51
 5/15 anonim ***** válasza:
Köszi, én is remélem...
2011. aug. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ez ugy van, hogy


"Segits Magadon es az Isten is megsegit"


En azt mondanam, hogy ~70%-ban az egyen teljesitmenye. A maradek meg a szerencse.

2011. aug. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az élethez kitartás, tudás, szorgalom és szerencse is kell. Szerencséd volt, hogy az illető férfit megkaptad, de szorgalom kellett ahhoz, hogy összegyűjtsd a pénzt, amivel ki tudtál menni külföldre. Ha ezek közül valamelyik hiányzik, attól még a többi kompenzálhat, de sokkal nagyobb az esély, ha mindegyik fennáll. Tehát ha legjobb tudásod szerint szorgalmasan dolgozol, és kitartasz a nehézségek ellenére is, akkor előbbre juthatsz, ha rád mosolyog a szerencse, és megtalálhatod életed párját is.
2011. aug. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
az elottem szolohoz annyit tennek hozza, hogy szerintem a kitartas hozza meg a szerencset!
2011. aug. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

én olvasom a pozitív hozzáállás fontosságáról, a tudat alattiról, stb a könyveket és tényleg az az ember lesz sikeres, aki a célt nézi, nem azt hogy milyen akadályok vannak előtte, tehát pont úgy gondolkozol, ahogy mindenkinek kellene.

amit valószínű a neveltetésedből jöhetett - szülői/környezeti tényezők alakították ki jól a személyiséged, nos ebben van mázlid :)

2011. aug. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Tipikusan jo pelda amugy erre:

Arnold Schwarzenegger


Body

Szinesz

California kormanyzoja


(Mondjuk sokat is aldozott erte. Apja temetesere nem ment el, mert keszult egy body versenyre.)

2011. aug. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!