Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek van olyan ember akire...

Nektek van olyan ember akire irigyek vagytok?

Figyelt kérdés
Ha igen,ki,és miért vagytok rá irigyek?
2011. nov. 30. 15:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
30%
Én a legjobb haveromra, mert hosszabb a pénisze mint az enyém.
2011. nov. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
67%
Én nem vagyok senkire irigy.
2011. nov. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
47%
Általános iskolában az osztálytársnőimre, akiknek hamarabb fejlődött a mellük, mint az enyém. Borzasztóan fusztrált. Ezen kívül senkire és semmire, felnőttem azóta, lett mindenem, nem elégedetlenkedem, magammal is elégedett vagyok ja! És még mellem is van :-)
2011. nov. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
21%
Mindenkire irigy vagyok, akinek van normális párkapcsolata. :)
2011. nov. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
53%
Én azokat a lányokat irigyelem,akik megkapnak mindent a szüleitől mert olyan anyagi helyzetben vannak. Szép ruhákat tudnak vásárolni. Mi sajnos a ruhákon spórolunk.:(
2011. nov. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
67%
van igen. egy régi barátnőmre. tökéletes élete lett. jogot tanul egy egyetemen, párja egyetemi tanársegéd, havonta utaznak külföldre, olyan helyekre eljut ahová én álmaimban sem. párkapcsolatuk tökéletes, szüleivel a viszonya tökéletes. ezen kívül külsőleg egy nagyon szép lány, és belsőleg is teljesen normális. nagyon bejött neki az élet. és igen, irigy vagyok rá, bár nekem is van egy párom, akivel nagyon szeretjük egymást, talán ez az egy közös.
2011. nov. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
53%
Én arra vagyok irigy, akinek olyan alkata van, hogy abszolút nem kell semmit fogyóznia, bármennyit ehet. Nekem meg kiskorom óta a mozgás mellett oda kell figyelnem a táplálkozásra, nehogy feljöjjön 1-2 kiló. A másik, az nem is irigység, inkább szomorúság, hogy nem találok megfelelő partnert, olyat, aki külsőleg vonz, szórakoztató, de értelmes. Van, aki talál, ezért szeretnék a helyében lenni.
2011. nov. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
21%
Nincs tökéletes, max. annak tűnik.
2011. nov. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
44%
most mi a fenéért kellett lepontozni?? mert őszintén elmondtam h irigy vagyok rá?? menjetek a fenébe.
2011. nov. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
24%
És te, kérdező?
2011. nov. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!