Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóvá tennéd a párodnak ha...

Szóvá tennéd a párodnak ha teljesen bolondnak néz, és össze-vissza ígérget? Számon kérjem vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

A férjem dohányzik,én már nem. Mikor megtudtam hogy terhes vagyok azóta nem szívtam 1szálat sem. Ennek már több mint 2éve.

Már akkor megígérte hogy ő is leszokik. Akkor nem ment,aztán mondta ha megszületik a gyerek,végleg abbahagyja. Utána azt mondta ha elköltözünk a másik lakásba,leszokik. Meg neki is könnyebb ha én nem bagózom. Hozzáteszem egyforma mennyiséget szívtunk!

Azóta is bagzik! Eddig nem szóltam neki,bár zavar hogy feleslegesen jártatja a száját!

Most vett egy elektromos cigit. Azt mondta ezzel könnyebb leszokni,és az igazi cigit nem fogja szívni,és kevesebbet fog bagózni!

A baj csak az hogy nem hogy kevesebbet,hanem sokkal többet cigizik. Mert a rendes cigit a lakásban legalább nem szívta,de az elektromosat igen. Még a wc-re is azzal megy. Azt mondta hogy az igazi dohányról lemond,de rajtakaptam hogy kint szívja,bent meg az elektromosat.

Bánt hogy totálisan hülyének néz,és minimális akaratereje sincs,és olyanokat ígér amit nem is akar betartani!


2011. dec. 9. 11:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

12:09 vagyok

Akkor bocs hogy félreértettelek de tényleg azt hittem hogy piszkálod érte, mert ez elég gyakori dolog.

Én azt mondom akkor ne foglalkozz vele hogy mit csinál. Szerintem ez nem hülyének nézés csak egyszerűen nincs akarat ereje hozzá, lehet hogy amikor mondja neked hogy na most leszokom akkor komolyan is gondolja de egy kis idő múlva elgyengül. Én is ezt csináltam hosszú ideig a fogyókúrával. Na most nem eszem, vagy kevesebbet aztán jött a pillanat és kész, utána meg furdalt a lelkiismeretem. Szerintem meg mond meg neki hogy teljesen mindegy neked hogy mit csinál, téged nem érdekel.

De még egy kérdésem lenne? Mit jelent azt hogy ígérget? Miért neked ígérgeti? Azt mondtad nem kérted tőle.

2011. dec. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!