Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan akivel teljesen...

Van olyan akivel teljesen megszakadt a kapcsolatotok, semmit nem tudtok róla?

Figyelt kérdés
Személyes vagy akár netes ismerős akit vmilyen szinten ismertetek de egyszer csak "eltűnt" és azóta semmit nem tudtok róla.
2011. nov. 28. 02:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%

nem, nincs olyan.


neked?

2011. nov. 28. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nekem van netes is meg olyan is akit személyesen ismertem. De akit nem tudnék megtalálni sehogy se olyan csak netes volt. Pedig érdekelne hogy mi lett vele de mivel nem tudok róla semmi olyat ami alapján biztosan be lehetne azonosítani így valószínű már soha nem tudom meg.
2011. nov. 28. 02:46
 3/16 anonim ***** válasza:
A netessel ,hogy kerültél kapcsolatba?
2011. nov. 28. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Hogy pontosan hogy arra már nem emlékszek, voltak jópáran, ilyen fórumokon haverkodtam velük, de am. annyira nem ismertem őket ,mondjuk nevüket tudtam, korukat, lakhelyüket de idővel elfelejtettem így már nem tudnám őket megkeresni.

Találkozni nem találkoztam velük soha mert ált. messze laktak, volt aki külföldön.

2011. nov. 28. 03:05
 5/16 anonim ***** válasza:
Van, mind2
2011. nov. 28. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

van, ráadásul egy településen élünk (éltünk). egyik nap bejelentette hogy terhes (19 évesen, hülye volt nem védekezett első szexuális élménye), aztán azt mondta ha az anyja megtudja kidobja a házból és a sulit sem tudja befejezni...

azóta nem látom sehol a környéken még otthon sem... valszeg elköltözött a pasija városába

2011. nov. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mindekettőből van,az egyik pl. egy 2 éves kapcsolat volt,de mióta szakított velem a lány nem beszéltem,nem találkoztam vele,mert nem érdekel.
2011. nov. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag a volt osztálytársaim 90%-a ebbe a kategóriába tartozik.
2011. nov. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Rengeteg. Az óvodai csoporttársaim 80 százalékáról azt sem tudom, él vagy hal, de még a gimis osztálytársaim közül is van néhány, akivel teljesen megszakadt a kapcsolat, érettségi találkozókra sem jöttek el.
2011. nov. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen, apám. Fogalmam sincs hol van, mit csinál, egyáltalán él-e ? :S
2011. nov. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!