Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos, hogy picit sértve...

Jogos, hogy picit sértve érzem magam?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy a páromnak van egy rokona akinek lesz az esküvője (a párom jó barátja lesz a vőlegény, a menyasszony rokon). Őt felkérték, hogy legyen "koszorúsfiú", de engem koszorúslánynak nem, ő egy másik lányt kap párnak. Nem azért vagyok megsértődve, mert nem lehetek koszorúslány hanem, mert így totál idegenek között kell majd végigülnöm az egészet "egyedül". Az ok amiért nem választanak engem (kimondatlanul) az, hogy nem vagyunk jóban. És én nem szeretném ha engem választanának csak azért, mert muszáj. Lehet én vagyok a hülye, hogy rosszul esik, hogy eszükbe se jut, hogy majd én egyedül leszek (biztos van ezer dolguk ezenkívül), de mégis. Mielőtt valaki írná nem vagyok 15-16.
2011. dec. 9. 12:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Találd fel magad, beszélgess az ottani vendégekkel. Akárhány esküvőn voltam, mindig összehaverkodtam valakivel. A férjemmel néha órákig nem is láttuk egymást, mert ő elcsámborgott másfelé haverkodni, meg én is leragadtam valamelyik társaságnál.
2011. dec. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem jogos, főleg, ha már régebb óta együtt vagytok. Mondjuk az más kérdés, hogy az én párom nem vállalta volna el, ha engem nem kérnek fel...
2011. dec. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen már elég rég óta együtt vagyunk és ők ezt tudják is. Nagyon kevés embert fogok ismerni, de valamit majd kitalálok. Bár fordított esetben én sem vállalnám be szerintem.
2011. dec. 9. 12:22
 4/18 anonim ***** válasza:
63%
Ha vannak hasobló korú emberkék az esküvőn, akiket még nem ismersz, ismerkedj meg velük még az esküvő előtt... párod lehet, össze tud ismertetni. De ott a helyszínen is fel tudod majd magad találni, próbálj meg majd beszélgetni... ezzel együtt azért igen meggndolatlan dolog, hogy arra nem gondoltak, hogy te még nem ismered a násznépet annyira, és egyedül hagynak a ceremónián. Mondjuk egy ceremóniát egyedül végigülni-ki lehet azért bírni. Szépen ülj le vmelyik utolsó sorban, ha nagyon nem találsz társaságot. Én már voltam színházban is egyedül :P.
2011. dec. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
48%
nem jogos, és ezt a lelked mélyén te is érzed, szerintrem. ők nagyon jóban vannak, veled kevésbé, ezért nem leszel koszorűslány. bunkóság az volna, ha nem hívnának meg az esküvőre, az viszont nem várható el, hogy bármilyen "tiszted" legyen, csak mert a barátodnak van. ahogy mondtad, fordított esetben te is így döntöttél volna, illetve ha felkértek volna, se szívesen vállalnád. a párod szerepe a ceremónia után, a lagzira amúgy is lecsökken, akkor már együtt tudtok lenni. szerintem feleslegesen problémázól. nincs itt semmi sértés, fogadd el, hogy úgy tettek, ahogy te is tennél. hmm?
2011. dec. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%
problémázol*
2011. dec. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem választanám fordított esetben én sem, mert belegondolnék a helyzetébe. Lehet problémázok és igazad van, nem tudom. Igazából engem konkrétan nem hívtak meg csak amolyan formalitás, hogy mindenki hozza a párját. Köszönöm neked is. :) Mindenkit felpontozok. Légyszives egymást ne pontozzátok le, mert minden válasz hasznos.
2011. dec. 9. 13:03
 8/18 anonim ***** válasza:
48%
Nézd, én nem mennék el így, de ez én vagyok. Párod pedig elgondolkodhatna. Tudod kinek lenne kedve egy rakás idegennel jópofizni, főleg úgy, hogy a nászpárral nem is vagy jóban.
2011. dec. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
66%
ma 13:33: Szambol vetted ki a szot. En is ugyanigy gondolom. Meg veletlenul se mennek el, minek eroltetni,ha amugy rossz a kapcsolat? Utalom az ilyen kepmutatast, raadasul meg se hivtak. Szerintem egyenesen megalazo lenne,ha elmennel, nekem legalabbis az lenne a te helyzetedben. Mondjuk nekem mar az is furcsa,hogy valakivel rosszban vagy,akivel a parod nem,akikkel en nem vagyok joban a parom se,es forditva is igaz.
2011. dec. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén szívem szerint nem mennék el így. De ha nem megyek abból nagyon nagy sértődés lenne nem csak a házasulandók részéről.
2011. dec. 9. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!