Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak ez hogy jött volna le?...

Másnak ez hogy jött volna le? Nem fura? Mit reagálnál?

Figyelt kérdés

barátommal 8hónapja járunk.

19éves vagyok ő21.

Volt egy régi barátja, egy közös nyaralás alkalmával nagyon összebalhéztunk, az illető füvezik is...és elhordott mindennek, mert nem engedtük barátommal hogy beleszoljon a kettőnk dolgába. Bocsánatot sem akart kérni az illető, barátom azóta nem beszél vele, mondván az ilyen nem barát.

Az illettő azonban tömi a körülötte lévő emberek agyát gondolom rólam, és ezáltal már azok az emberek sem kedvelnek engem akikkel előtte jóban voltam. (ezek is a barátom ismerősei)az illető aki füves csaj, és tudni kell hogy bár sosem volt barátom és közte semmi szerintem a csajnak mindig is bejött és tuti féltékeny. Bár inkább biszexnek mondanám nagyon fiús.


Nos minap mondtam barátomnak hogy olykor jó lenne elmenni haverokkal bulizni ide-oda mászkálni. erre irja "ha jól tudom te utálod az összes barátomat...és sehová sem mennél velük szivesen"

Lesokkolódtam, kicsit ugy jött le hogy még én szabom meg hogy kive barátkozzon, meg mintha eltiltanám mindenkitől. Holott amikor a füves haverja az elején szemétkedett velem még én mondtam hogy vigyük őt is partizni velünk, és ne haragudjunk rá. És támogattam a barátságukat, pedig már akkoris kavart a "haver". Barátom pedig elmondta hogy a kapcsolat megszakítás az Ő maga döntése, és vállalja érte a felelősséget, de neki az ilyen nem barát.


Mégis furán esett amit irt, mintha még én lennék szemét és mintha megtiltanám hogy haverkodjon másokkal. Vagy csak én értettem félre, de elég flegma módon irhatta, dühös is volt.


2011. dec. 9. 20:43
 1/7 A kérdező kommentje:
és oké nem vagyok tökéletes személy, néha énis balhézok barátommal, de ő mostanában feltünően bunkó, sokszor megbánt, megsért régen pár hete nemis tett volna ilyet, mostmár egyre sürübben jön ki ez. MI LETT VELE?
2011. dec. 9. 20:44
 2/7 A kérdező kommentje:

régebben pár hete, ha valamin megsértődtem ennyit kérdezett "most meg mibajod?"

mostmár ez megy: "Megint mi a f*szomon sértődtél be? mi az isten bajod van? elegem van ebből"

meg mindig előhozza a hibáimat, hogy milyen vagyok vele

2011. dec. 9. 20:46
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
Hogy jön ide a fű?
2011. dec. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szóval nem a leírt történet a baj, hanem általánosságban a barátod viselkedése.


Objektíven: úgy viselkedik, mintha irritálnád. Vagy leültök megbeszélni, vagy szakítasz, vagy megvárod, amíg ő fog.

2011. dec. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a fű ugy jön ide kedves válaszoló, hogy a drága haver nekiment egykét ismerősének már csak azért is ha nem szivott 1-2 napig, annyira függő hogy enyhén szolva is agresszív és hogyis mondjam, elsussantotta már az agya nagy részét az évek alatt
2011. dec. 9. 20:51
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ebből nem értek semmit. Mi van?
2011. dec. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem a kérdező éppen be van tépve, összevissza hapacsol, plusz rossz kategória.
2011. dec. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!