Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Már komolyan...

Mit csináljak? Már komolyan kivagyok.

Figyelt kérdés

itthon anyámék meg a nővérem úgy beszélnek velem,mint egy kutyával


a nővérem csak akkor kedves velem valamennyire,ha négyszemközt vagyunk,és ezt nem csak kitalálom,hanem komolyan,amikor elmegyek vele az oviba az unokahugomért,akkor még kedves velem,és mire hazaérünk,elkezd olyanokért ordibálni,hogy nem pontosan egymás mellé tettem a cipőmet,meg ilyenek...direkt le akar alázni mások előtt


az anyám meg olyanokat mond,hogy megül,meg hogy utál mint a szart,meg állandóan úgy nevez idegenek előtt is,hogy gyere má' ide,idióta!


erre még rátesz egy lapáttal,hogy az iskolában néhány tanár így kivételezik velem


pedig nem rossz a magatartásom,nem pofázok nekik vissza,mégis,ott van pl a matektanár


majdnem minden órán eljátssza a szokásos veszekedését,hogy mutassam be,hogy vannak ceruzáim,mert nem ceruzával,hanem tollal írok a füzetbe


de bakker,miez már??? mi a f.sz köze van hozzá,hogy én mivel írok a saját füzetembe?? amúgy is,jó okom van rá,hogy tollal írjak,mert balkezes vagyok,és mivel balról jobbra írunk,írás közben a ceruzát elmaszatolom,azt meg az lenne a kínja...

és azért is veszekszik velem,mert nem fedtem be az ellenőrzőmet,és pluszba még direkt lealázott az egész osztály előtt,mert olyanokat mondott,hogy majd hoz nekem olyan ellenőrző befedő papírt meg ilyenek...és azt is úgy bírtam,hogy még 5.ben egyszer megcsörrent matek órán a telóm,mert a nővérem küldött egy üzenetet,én meg elfelejtettem lenémítani,és rögtön beírta a szaktanárit,és elvette,és vagy 1 hét után kaptam vissza....persze a többi osztálytársamnak már egy csomószor csörgött órán a mobilja,nekik meg csak annyit mondott,hogy kapcsolja ki,és tegye el


ezután ott van a technika tanár,aki meg van vagy 70 éves,és amikor csinálunk valamit,bármit technikán,rögtön engem vesz elő,hogy az enyém az egyes,a többieké meg ötös

közbe a többiek se jobbak nálam semmivel...


és ezt se csak én képzelem be,mert a technika tanár nálunk nem csak engem cseszeget,hanem egy másik lány osztálytársamat is,és meg se szólal órán,mégis elkezd vele üvölteni,hogy mindjárt beírja neki a szaktanárit,meg nem igaz,hogy nem bír viselkedni,erre mondja neki a csaj,hogy dehát ő megse szólalt,erre tovább üvölt,hogy feleselésért is beírja


és már kezdem azt hinni,hogy mindenki utál,7(!!!!) évbe telt,amíg sikerült teljesen beilleszkednem az osztályba,mert alsóban kiközösítettek,erre ahogy az osztállyal jóba lettem,elkezdett egy 1 évvel felettem járó kis f.sz cseszegetni és egy ideig még tűrtem,próbáltam úgy tenni,mintha meg se hallanám,de mostmár annyira felb@ssza néha az idegeimet,hogy meg tudnám ütni

párszor mondjuk meg is rugdostam,de 2 hét múlva megint folytatta és már annyira idegesít hogy ordítani tudnék tőle


és nagyon jó,mert így minden napom ebből áll,hogy a suliban az a gyerek csesztet,vagy az osztálytársai,aztán vagy a matektanár,vagy ha van technikánk,akkor az a nő,utána hazajövök,itt meg hallgathatom anyámékat,ahogy szidnak


mit csináljak? és bocs,ha olyan szavakat használok,csak már annyira ideges vagyok...


14/L


2011. dec. 10. 13:54
 1/10 anonim válasza:
Te erre ,hogyan reagalsz otthon? Mikor igy viselkednek veledmmeg igy beszelnek,hogy felelsz vissza nekik.
2011. dec. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Úristen ez durva... :( Anyukádékkal próbálj meg beszélni, ültesd le Őket hátha, hogyha elmondod megenyhülnek... Az iskolai telefonos dologra, annyit hogy ne vidd el a telefont, nálunk nem szabad hordani, én sem viszem :)... Azt, meg ha mondja, hogy ceruzával írj, nyugodtan írj azzal ha elmaszatolódik, mondd azt hogy 'De hiszen maga mondta, hogy ceruzával írjak' a Technika tanár, egy p*raszt.. Beszélj az igazgató nővel, hogy csak veletek kivételezik... Utolsó éved gondolom neked is, ezt már kibirod :) Sok sikert 14L
2011. dec. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt látom, hogy tiszta ideggörcs vagy, de amit leírtál, szinte hihetetlen. Ha igaz is amit írsz, ne feleselj a felnőttekkel, mert te húzod a rövidebbet úgyis. Ha ok nélkül szidnak, menj el onnan, ne vitatkozz, amit meg meg kell csinálni, csináld meg.
2011. dec. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
keresd meg az iskolában azt a személyt, aki segíteni tud! ha bízol az ofődben, neki mondd el. vagy keresd meg a pszichológust, ha van, gyermekvédelmist, vagy a védőnőt. nekik kötelességük segíteni, és ők azért vannak, hogy beavatkozzanak, ha baj van!
2011. dec. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

"az lett volna egyszerűbb, ha rájössz korán, hogy szociális problémáid vannak"

te biztos egy zseni voltál kiskorodban, de szted egy cirka 10 éves gyerek rá tud jönni ilyenre, hogy szociális problémái vannak? NEM a gyerek dolga erre felfigyelni, hanem elsősorban a szülőké és a tanároké. biztos, hogy a kérdező sem szent, de nem lehet egy gyerekre terhelni ilyen nagy dolgokat. elvégre csak egy gyerek.

2011. dec. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Próbálj meg magadért kiállni. Először otthon. Kérdezd meg anyádat, miért utál? De mindent normálisan,kulturáltan. Aztán az iskolában. Van iskola pszichológus? Beszélj vele. Ha nincs, a gyerekorvos ad beutalót gyerekpszichológushoz. Meséld el a problémádat. Talán ő segít. Ha semmi nem megy, kérvényezd a gyámügynél, hogy intézetbe mehessél. Ott se könnyű, alkalmazkodni kell, de legalább nem anyáddal vagy.
2011. dec. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Melyik suliba jársz?
2011. dec. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

mondjuk a suli részét lehet hogy én értelmezem félre,de nem kéne ennyire túlreagálnod...mondjuk nekem egy szerencsém hogy a suliban a tanárok normálisak velem...

otthon meg az anyám meg a nagyanyám sokkal rosszabbakkal is megillet folyamatosan mint amiket te kapsz. én is ugyanolyan korú vagyok mint te,megadod az e-mailodat? /cukormókus03/

2011. dec. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
jah,és még annyit hogy,talán be kéne tartani a szabályokat akkor nem lenne gond a suliban legalább mint pl. ellenőrző bekötése,nem viszel telót stb...
2011. dec. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

hogyne,csak akkor meg apám verekedik,hogy miért nem viszek telefont ;)


a normális válaszokat meg köszönöm....

2011. dec. 10. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!