Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én már komolyan nagyon kivagyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én már komolyan nagyon kivagyok, egyszerűen nem tudom, hogy hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés

Arról van szó,hogy van egy kapcsolatom,kicsit több mint két és fél éve és emiatt a srác miatt szakítottam az exemmel,akivel két évig jártam!

Nagyon boldog vagyok a jelenlegi barátommal,komolyan minden rendben van,szeretjük egymást nagyon és az életemet el sem tudnám nélküle képzelni,de kb 3-4 hete beszéltem az exemmel utoljára MSN en és nagyon jól el szoktunk beszélgetni ilyenkor,mert jóban vagyunk,de csak mint barátok!Azóta ugye már egy csomó idő eltelt és minden nap fenn van MSN en,de nem ír rám,meg se kérdezi,hogy mizu vagy valami,pedig amikor be lett kötve neki a net,tökre örült,hogy majd ezek után többet beszélhetünk és most mégsem keres!

Én azért nem írok rá,mert azelőtt is szinte mindig én írtam neki és úgy vagyok ezzel,hogy ha nem ír,akkor nem érdeklem...!

Na és mióta nem beszéltünk,azóta tök rossz,mert jó lenne már beszélni vele,de ugye egyikünk se ír és amikor fenn vagyunk MSN en,minden pillanatban azt figyelem,hogy mikor megy le,mikor jön fel és,ha rám ír valaki,mindig reménykedek,hogy ő az,de eddig ez nem jött össze:(

Nem tudom,hogy miért van ez,de már egész nap csak rajta jár az eszem,pedig nem szeretem szerelemből!

Hogyan felejtsem el vagy mit tegyek?

Kérlek,hogy segítsetek,mert már nagyon kivagyok bukva,hogy mindig csak rajta jár az agyam!

Előre is köszy a válaszokat!

üdv!


2009. júl. 25. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem , ez csak amolyan pillanatnyi fellángolás. A nők szeretik, ha tetszenek a férfiaknak. Veled is ez van , hogy a mostani barátodba szerelmes vagy , de jól esik tudni , hogy az ex-ednek még mindig bejössz. Vagy valami hasonló :D
2009. júl. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, kicsit gondolj abba bele h neked milyen érzés lenne ha a barátodat ennyire érdekelné az exe. Hagyd békén, külön utakon jártok, persze néha jólesik beszélgetni, de ne ebből álljon a napod, mert ez nem fer a barátoddal szemben. Azt meg h nem érzel iránta semmit, én nem hiszem el. Vagy csak magadnak se mered bevallani. Amennyit koncentrálsz az exedre, fordítsd inkább a párodra!
2009. júl. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszy a válaszokat,de aki tud még valami tanácsod adni,az írjon!

Amúgy igazatok van,megpróbálom elfelejteni végre az exmet,mert már nagyon zavar,hogy egész nap csak ő jár az eszemben és minden pillanatban az ő írását várom!

Inkább többet fogok a jelenlegi barátommal törődni,hisz nagyon szeretem és belehalnék,ha elveszíteném!

Amúgy ő nem tudja,hogy mi zajlik most bennem,nem akartam megbántani,így inkább egyedül örlődök!:S

Még egyszer köszy a válaszokat!

Üdv!

2009. júl. 27. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!