Mit lépnél erre?

Figyelt kérdés
Egy hete nem keres a párom. Nem válaszol az smsekre, hívásra.Volt már ilyen akkor megígérte, hogy máskor ha magányra vágyik legalább életjelet ad, hogy ne aggódjak.
2011. dec. 10. 19:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
nézd kérdező!vagy tényleg besokalt mert sokat voltatok együtt vagy pedig kezd elengedni téged vagy ha már nem más nővel bújik valahol...vagy férfivel..nem tudom férfi vagy nő vagy e?
2011. dec. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha már írtál ki erről kérdést, akkor bacca meg! Hagyd ott!
2011. dec. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
52%
Én azt is nehezen tudom elképzelni, hogy egy kapcsolatban 24 óra magány kelljen. Rendben van, hogy nem kell összenőni, de ez túlzás.
2011. dec. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
19%

"Én azt is nehezen tudom elképzelni, hogy egy kapcsolatban 24 óra magány kelljen."


Nehéz is, valószínűleg sci-fikben van ilyen furcsaság.

Csak mert TE nem tudod elképzelni, nem jelenti azt, hogy mással baj van. Nem te vagy a mérce.


Kérdező, ne aggódj. Felnőtt ember. Nincs idegesítőbb, amikor valaki magányra vágyik, a másik meg a seggében lóg.

Ha meg neked ez nem fér bele, szakíts vele.

24/L

2011. dec. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Hát ezen a 24 óra magány dolgon én se kicsit néztem :O Hülye aki írta, vagy még soha nem vlt kapcsolata?

Persze, hogy kell a kapcsolatban a magány is néha. Gyakran hosszabb időre, mint 24 óra. Én el se tudnám azt képzelni hogy a barátommal minden áldott nap találkozzak, vagy telefononon beszéljek. Attól még szeretjük egymást és egy páár vagyunk, hogy nnem lógunk egymás seggében minden nap.

22L

2011. dec. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy én olvastam valamit félre, de nem azt írta a kérdezö, hogy a párja már EGY HETE nem jelentkezett? (milyen 24 óra?)
2011. dec. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

ha engem nem keresne 168 órán keresztül akkor többet nem is kell keresnie...ez egyértelmű...hol a büszkeséged, tartásod?

Sztem abszolút nem hiányzol neki (bocsika de ez az igazság sajnos)

2011. dec. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Én el se tudnám azt képzelni hogy a barátommal minden áldott nap találkozzak, vagy telefononon beszéljek. Attól még szeretjük egymást és egy páár vagyunk, hogy nnem lógunk egymás seggében minden nap.



Ez mind rendben van ha megbeszélitek hogy most tegyük fel nem találkoztok 3-4 napig,ez így rendben van...de amikor eltűnik valaki mint szürke szamár a ködben szó nélkül úgy hogy a másik azt sem tudja mivan....hát elég gáz már bocsi..ezt nem hívnám szerelemnek,de még szeretetnek sem...

2011. dec. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Igen, ebben igazad van! Meg abban is (másvalakinek) hogy valahogy neke kimaradt az olvasásból az az egy hét. Csak a 24 óra szúrta a szemem a kommentben.
2011. dec. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ez abszolutnem fér bele egy kapcsolatba.Nekem az is rosszul esne,ha előre szólna,hogy mondjuk 2 napig nem szeretne látni. Nem így van ez,ha valakit IGAZÁN szeretek,mindig vele akarok lenni. Ha már nem igazán ,akkor jön a magányra vágyás, ez meg már mindennek a teteje, lesz.r, utál, nem érdekli, mit érzel, vagy egyszerűen pszihiátriai beteg.
2011. dec. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!